Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktAnimonda Carny Exotic saszetka  z perliczką 85g

Animonda Carny Exotic saszetka z perliczką 85g

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Koty jak mało kto znają się na mięsie i nie dadzą się oszukać byle czym. Dlatego właśnie seria Animonda Carny Exotic została przygotowana wyłącznie z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości mięs. Świeże, soczyste i duże kawałki przygotowane z dużą precyzją, tak aby nie było potrzeby wspomagania ich dodatkowymi substancjami aby poprawić ich wygląd lub smak. Carny Exotic to naturalny, nie fałszowany i typowy smak mięsa, który koty uwielbiają bardziej niż wszystko. Ponieważ stosujemy wyłącznie świeże mięso w saszetkach Carny, struktura włókien mięsa pozostaje praktycznie nietknięta. Zobaczysz to jak otworzysz saszetkę. Wszystkie typy mięsa są jasno i szczegółowo podane. To co widać na opakowaniu jest dokładnie takie jak to co znajdziesz wewnątrz saszetki.

Cechy:
wyłącznie mięso
bez dodatku zbóż
bez soi
z naturalną tauryną
bez barwników i środków konserwujących
forma karmy: drobno zmielony pasztet z naturalną galaretką

Skład:

mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (48% wołowina, 20% perliczka), składniki mineralne


Analiza:

Białko 11 %, tłuszcz 5 %, włókno 0,3 %, popiół 2,0 %, wilgotność 81 %, tauryna 0,8 g/kg. Miedź 0,5 mg, witamin a D3 200 IE, cynk 5 mg, jod 0,2 mg.

Waga kota Dzienna porcja:
3kg 200g
4kg 245g
5kg 285g

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: