Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZuzala Czosnek dla koni granulowany  zioła suszone 1000g

Zuzala Czosnek dla koni granulowany zioła suszone 1000g PROMOCJA

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Czosnek ma dobroczynny wpływ na cały organizm.
Poprawia odporność, reguluje trawienie, odstrasza owady. Polecany jest szczególnie koniom często zapadającym na schorzenia bakteryjne górnych dróg oddechowych oraz przewodu pokarmowego.
Podawany koniom przebywającym na pastwiskach zmniejsza liczbę ukąszeń.

Dawkowanie:
małe konie - 10-20g dziennie (jedna łyżka stołowa)
duże konie - 20-40g dziennie (dwie łyżki stołowe)

Czosnek zalecamy wprowadzać do diety stopniowo. U klaczy źrebnych i karmiących, a także w razie długotrwałego podawania stosować tylko za porozumieniem lekarza weterynarii.

Wydajny, aromatyczny, koń bez problemu je z tym dodatkiem. Polecam


+
Zalety:
wydajny, aromatyczny
Autor: kusznerczuk ( 3 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Podaje dwóm koniom i niestety bardzo niechętnie jedzą, z musli jeszcze jako tako ale z owsem nie ma mowy, więcej wyplują niż zjedzą ( a myślałam że moja kobyłka wybredna nie jest) czosnek ma bardzo intensywny zapach co jeszcze mocniej działa odstraszająco - ale na konie. Produkt wydaje mi się dobry, zastrzeżeń nie mam. Zastanówcie się tylko czy waszym kopytnym będzie smakował.


-
Wady:
zbyt intensywny zapach
Autor: marlen_a ( 27 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Czosnek podaję mojemu konikowi razem z otrębami i siemieniem lnianym - uwielbia taką mieszkankę. Zanim zaczęłam podawać mu czosnek, zdarzało się, że miał lekki katar. Od kiedy wcina czosnek, kataru nie ma ;-)
POLECAM!

Autor: madulaCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Przyjemnie aromatyczny i dzięki drobnej strukturze bezproblemowo pożerany z paszą nawet przez mojego wybrednego konika.
Kupiłam torbę, sypię tak na oko (do dwóch posiłków dziennie) od dwóch miesięcy i wygląda na to, że wystarczy jeszcze na miesiąc.


+
Zalety:
naturalny, wydajny, w porządku cena
-
Wady:
nie zaobserwowano
Autor: strix_aluco ( 20 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: