Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Zolux Ściółka Chambiose   20kg

Zolux Ściółka Chambiose 20kg

 
Liczba ocen: 5, w tym 3 recenzje.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: 212306
W ofercie od 16 kwietnia 2012
Cena sugerowana: 120,00 zł
Twoja cena: 104,75 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Ściółka dla małych zwierząt z konopi z ekologicznej hodowli we Francji.

Produkt o długotrwałej wydajności. Absorbuje 5-krotność swojej objętości oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy; pozostając suchym i nie klejąc się do łapek.

W 100% naturalny produkt.

Opakowanie o pojemności 20 kg (ok 200 l po rozpakowaniu)
Wymiary opakowania: 800 x 390 x 320 mm

niestety ściółka mocno mnie rozczarowała :/
po pierwsze- pyli i to mocno, przy nakładaniu unosi się chmura pyłu, wiele zwierząt psika po kontkacie z nią, ja zresztą też :/

po drugie- słabo chłonie, zasiusiane miejsce pozostaje mokre, tworzy się taka breja, dopiero po dłuższym czasie wysycha

jedyną zaletą jest jej cena


+
Zalety:
cena
-
Wady:
pyli, słabo chłonie mocz i zapach amoniaku
Autor: viva_gryzonieCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 0 )

Ściółka sama w sobie super, z opakowaniem też nie miałam problemów. Gwiazdkę odejmuję za podniesienie ceny przez animalię.

Autor: Jesi ( 34 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Nie jest źle

Konopie jakie jest, każdy widzi. Bardzo ucieszyło mnie, że przyjechało i jest bardzo przydatne w domu. Jedynie muszę się przyczepić do pakowania worka. Przyjechał w niektórych miejscach rozerwany a zawartość worka ozdobiła resztę zamówienia. Podejrzewam, że było to spowodowane ciężarem bo dźwignąć to, to faktycznie trzeba fest chłopa a zapakowane jedynie w cienki worek foliowy.

30.07.2012
Widzę, że ściółka już droższa. Mam nadzieję że to jedynie czasowe wahnięcie cenowe. Z tego powodu odejmuję jeszcze jedną gwiazdkę.

Autor: etycja ( 60 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 1 )

Dodatkowe informacje o Zolux Ściółka Chambiose 20kg:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: