Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZolux Paradise Island Tree rozbudowany drapak dla fretki 72 x 31 x 58 cm

Zolux Paradise Island Tree rozbudowany drapak dla fretki 72 x 31 x 58 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :)
Drapak Paradise Island Tree dla fretki:

- rozbudowany drapak z głębokim, miękkim hamakiem zamontowanym na półce
- zawiera dwa wałki sizalowe
- zamontowana na stałe piłeczka - zabawka
- tabliczka z napisem "Do not disturb" - nie przeszkadzać :)
- rozmiar idealny dla fretek - albo dla małych kociąt
- kolor: czekoladowe + turkusowe futerko

Wymiary: 72 x 31 x 58 cm.

Zdjęcia produktu:
Autor: Gucci-wroclaw ( 5 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: