Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZolux Klatka Indoor 80 dla gryzoni szara/pomarańczowa 75 x 43 x 32 cm

Zolux Klatka Indoor 80 dla gryzoni szara/pomarańczowa 75 x 43 x 32 cm OUTLET

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Klatka nadająca się dla każdego gatunku gryzoni.
Praktyczny model - szeroko otwierana od przodu, co ułatwia doglądanie i pielęgnację zwierzaków.

Wyposażona w metalową budkę i uchylnym frontem, pozwalającą na wgląd w kryjówkę gryzonia. Z budką zintegrowana jest stalowa miseczka, szczególnie stabilna, dzięki czemu podawany w niej pokarm nie ulega zabrudzeniu. Obydwa przedmioty z uwagi na swój materiał są łatwe do mycia i dezynfekcji.
Dodatkowo w komplecie spory paśnik na sianko.

Nietoksyczna dla zwierząt: bezołowiowa farba epoksydowa oraz plastik polipropylenowy to materiały, które nie powodują zatruć czy alergii.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: