Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZolux Drewniane pięterko do klatek Neo dla dużych gryzoni  47 x 25 x 7 cm

Zolux Drewniane pięterko do klatek Neo dla dużych gryzoni 47 x 25 x 7 cm

 
Ten produkt nie ma jeszcze oceny.
» Oceń produkt
 
Id: 204194
W ofercie od 01 czerwca 2020
Cena sugerowana: 19,50 zł
Twoja cena: 17,15 zł
 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Pięterko z drewna jest dopasowane do klatek Panas z kolekcji NEO, ale może być także z powodzeniem wykorzystane w innych klatkach w podobnych rozmiarach.
Wystarczy dodać drabinkę, a gryzoń będzie mógł się wspinać i z góry oglądać otoczenie, a także uzyska dodatkową przestrzeń do życia. Pięterko stanie się ważnym elementem klatki także ze względu na wysoką jakość drewna.

Wymiary: 47 x 25 x 7 cm.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: