Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZolux Domek z żywicy dla gryzoni Teatr dla chomika i myszki 9 x 11 x 13 cm

 
Ten produkt nie ma jeszcze oceny.
» Oceń produkt
 
Id: 205681
W ofercie od 05 lipca 2008
Cena sugerowana: 45,00 zł
Twoja cena: 38,65 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Oryginalne domki dla małych gryzoni!

- Seria domków z żywicy poliestrowej, ma bardzo realistyczny wygląd i stanowi oryginalną oraz nieco teatralną dekorację klatki Twojego pupila.
- Domki zostały zaprojektowane z myślą o małych gryzoniach: chomikach, myszkach i skoczkach.
- Sprzątanie ułatwia wiele otworów oraz możliwość podniesienia domku.
- Wygodne i wielofunkcyjne: domki mogą służyć za dekorację, gniazdo, kryjówkę lub schronienie.
- Zwierzątko łatwo złapać, nawet jeśli jest w środku.

Wymiary 9 x 11 x 13 cm

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!

Dodatkowe informacje o Zolux Domek z żywicy dla gryzoni Teatr dla chomika i myszki 9 x 11 x 13 cm:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: