Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktWaldhausen Kantar z uwiązem w serduszka Hearts

Waldhausen Kantar z uwiązem w serduszka Hearts OUTLET

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Uroczy zestaw z miękkiej taśmy nadrukowanej w serduszka.

Kantar z miękkimi neoprenowymi podszyciami oraz uwiąz ze standardowym karabińczykiem i rączką wyłożoną neoprenem pod kolor kompletu. Oryginalna, bardzo sympatyczna i wesoła stylistyka.

Całość zapakowania w poliestrową torebkę - w sam raz na prezent.

Regulacja kantara na potylicy.
Okucia w srebrnym kolorze.

bardzo atrakcyjna cena, dobra jakość, ładne wykonanie, kontrastowe odważne kolory, odpowiednia rozmiarówka, wygodna regulacja, świetnie piorą się w pralce, znoszą ciuranie padokowe od wielu miesięcy i nadal sa w doskonałym stanie

Autor: malgorzata ( 71 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: