Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Viva! Kalendarz Wybierz Miśka 2017 z Dawidem Kwiatkowskim z Ingą i Igą

Viva! Kalendarz Wybierz Miśka 2017 z Dawidem Kwiatkowskim z Ingą i Igą

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Kalendarz który pomaga znowu w sprzedaży! Zachęcamy do zakupu kalendarza Wybierz Miśka 2017

Twarzą kalendarza został znany piosenkarz Dawid Kwiatkowski, który zachęca swoich fanów do adopcji zwierząt i pomagania schroniskom.

Dla fanów Dawida mamy prawdziwą niespodziankę! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwie wersje okładki!

 • Kalendarz w formacie A3, oprawiony w spiralę, co ułatwia przerzucanie kolejnych kart.


 • Kalendaria są drukowane na papierze kredowym, matowym - tak aby zdjęcia podopiecznych organizacji pięknie się prezentowały.

 • Kalendarz Wybierz Miśka pomaga po raz dwunasty!


 • Wyczekiwany i wypatrywany przez wszystkich miłośników zwierząt kalendarz Wybierz Miśka już jest! Tradycyjnie "Misiek" pomaga kilkunastu różnym organizacjom: fundacjom, schroniskom i grupom wolontariackim, które łączy wspólny cel - ochrona i ratowanie zwierząt. W roku 2017 tych organizacji jest aż czternaście!

 • Dwie okładki


 • Tutaj kupujecie kalendarz z Dawidem Kwiatkowskim, który pozuje do zdjęcia w towarzystwie dwóch suczek: Ingi i Igi :)

 • Pomaganie przez kupowanie


 • Sprzedaż charytatywna to modny w ostatnich czasach trend. Różne organizacje społeczne prześcigają się w tworzeniu coraz nowszych i bardziej atrakcyjnych produktów, z których sprzedaży dochód wspiera pomoc dla podopiecznych tychże placówek.
  Fundacja Viva poszła o krok dalej i jak do tej pory jest jedyną organizacją, która łączy pomoc wielu grupom za pośrednictwem jednego, przepięknego kalendarza. Już od 12 lat ukazuje się kalendarz promujący adopcje i pomoc bezdomnym zwierzętom - piękny, opatrzony zdjęciami prawdziwych zwierzaków w potrzebie będących podopiecznymi kilkunastu różnych organizacji: fundacji, schronisk i grup wolontariackich, które łączy wspólny cel: ochrona i ratowanie zwierząt.
  Kogo będziemy wspierać w 2017 roku? Są to cudowni ludzie, którzy od lat pracują, by poprawić byt psów, kotów, zwierząt gospodarskich, egzotycznych i wszystkich, które doświadczyły wiele złego ze strony człowieka.

 • W 2017 roku, w kalendarzu zaprezentują się następujące organizacje:


 • Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt ? Viva!
  Fundacja Zwierzochron

  Fundacja Pomocy Goldenom AUREA
  Fundacja dla zwierząt "Dar Serca"

  Stowarzyszenie Życie Dla Zwierząt

  Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku
  Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

  Grupa 4dogS

  Stowarzyszenie Życie dla Zwierząt

  Grupa Wolontariuszy VIVA! Interwencje

  Grupa Wolontariuszy "Koty spod Mostu"

  Grupa Wolontariuszy "Zwierzaki z Mińska"

  Grupa Wolontariuszy "Tylko Przyjaciele Zwierząt z Opoczna"

  Grupa Wolontariuszy "Zwierzęta Mazowsza:

  Grupa Pomorski Koci Dom Tymczasowy

  Każda z 14 organizacji tradycyjnie znalazła swoje miejsce w kalendarzu dużego formatu (A3).


  Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierząt i wsparcie uczestniczących w projekcie stowarzyszeń i fundacji.
  Kalendarz jest oprawiony w spiralę, co ułatwia przerzucanie kolejnych kart. Kalendaria są drukowane na papierze kredowym, matowym - tak, aby zdjęcia podopiecznych organizacji pięknie się prezentowały.

  Super!

  Kalendarz bardzo dobrze wykonany, ładnie pachnie, jest super. Polecam! :D

  Autor: Anonim

  Opinia dodana 03 stycznia 2017.

  Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
  Ile kosztuje dostawa produktu?
  Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
  Jak mogę zapłacić?
  Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
  Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
  Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

  Masz inne pytanie?

  Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

  Treść pytania:

  Twój e-mail: