Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktVitapol Zestaw dla świnki karmy + puszka GRATIS   1kg + 400g

Vitapol Zestaw dla świnki karmy + puszka GRATIS 1kg + 400g

 
Liczba ocen: 6, w tym 4 recenzje.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: ZVP-0313
W ofercie od 17 sierpnia 2009
Cena sugerowana: 14,42 zł
Twoja cena: 10,80 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Zestaw dla świnki morskiej zawierający dwa pokarmy (Vitapol Premium 1kg dla świnki morskiej oraz Pokarm pełnowartościowy 400g) plus metalowa puszka na karmę GRATIS

1kg Vitapol Premium: Najnowsza linia Premium karm Vitapol to wysokiej jakości produkt oparty o świeże składniki, owoce i warzywa, bogaty w naturalne witaminy. Dzięki temu stosując go podajemy naszemu pupilowi to co najlepsze.

400g Pokarm pełnowartościowy dla świnki morskiej :Naturalny pokarm zawierający wszystkie niezbędne składniki żywnościowe, dzięki swojej naturalnej formie zapewnia najwłaściwszy rozwój gryzonia.

Szybka wysyłka. Powiadomienia o statusie zamówienia.Pokarm wg. mnie świetny.Nie żałuje zakupu.

Autor: Agnessj ( 16 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Nie daję najwyższej oceny, gdyżkarma nie ma w sobie tyle witamin co karmy innych firm. Kupiłam ją ze względu na puszkę, przystępną cenę i żeby "urozmaicić" mojej śwince jedzonko.

Autor: malgooorzatka ( 3 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Karmę kupiłam ze względy na puszkę.
Kubusiowi tak zasmakowała, że cały czas się o nią upominał ;p

Autor: agatagos1 ( 17 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Wg mnie bardzo się opłaca. No i ta puszka gratis, gwarantuje zawsze świeże jedzonko, bez nieproszonych gości ;)

Autor: asia958 ( 8 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: