Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktVitakraft Vita Verde siano dla małych zwierząt 1kg

 
Liczba ocen: 3, w tym 1 recenzja.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: VI25042
W ofercie od 30 września 2008
Cena sugerowana: 12,08 zł
Twoja cena: 9,66 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Rosnące w słońcu i naturalnie suszonych rozmaite zioła i trawy są idealnym pokarmem o bogatej wartości odżywczej.

Z drugiej wybrane, wysokiej jakości pokosy z alpejskich łąk są wnikliwie selekcjonowane i odpowiednio przygotowane dla naszych pupili.

Naturalna karma bliska pożywieniu, jaki zdobywają gryzonie i króliki w naturze, z dużą ilością naturalnych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, bogata we włókno - co wspiera trawienie, dobre samopoczucia, a tym samym do przyczynia się do zdrowia.

Sianko bardzo krótko cięte, zupełnie nie nadaje się do paśniczka, wylatuje z niego większa część i sypie się świnkom do oczu i noska. Ciężko się wyjmuje, bo sianko jest bardzo zbite wewnątrz opakowania, podczas wyjmowania pyli. Jeśli ktoś podaje sianko sypiąc je do klatki, a nie do paśnika, to myślę że może się sprawdzić. Jest dobrze dosuszone i ładnie pachnie, a także smakuje świnkom.


+
Zalety:
ładnie pachnie i smakuje zwierzakom
-
Wady:
krótko cięte, pyli, nie nadaje się do paśnika
Autor: Dragonera ( 8 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

Dodatkowe informacje o Vitakraft Vita Verde siano dla małych zwierząt 1kg:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: