Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktVitakraft Bonbinos chrupiące kulki dla chomika z czerwonymi buraczkami 40g

 
Liczba ocen: 1, w tym 1 recenzja.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: VI25374
W ofercie od 08 lutego 2010
Cena sugerowana: 6,00 zł
Twoja cena: 4,89 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

BONBINOS – uzupełniająca niskokaloryczna karma dla chomików w postaci chrupiących kuleczek z dodatkiem czerwonych buraczków jest niezwykle smaczna i bogata w żelazo. Tak jak w naturze będzie chętnie „chomikowana”.
Zalecane karmienie: Bonbinos są wyjątkowo lekko strawne i dlatego idealnie nadają się, jako uzupełnienie karmy podstawowej i urozmaicenie pożywienia.

Zalecane dawkowanie: do 8 sztuk dziennie.

kupiłam ten produkt prawie rok temu w kakadu za ponad 6 zł i do tej pory go mam,chomiczek schować - schowa,ale to wszystko;nawet nie nadgryzie.


+
Zalety:
produkt zdrowy
Autor: aaaperla ( 13 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Dodatkowe informacje o Vitakraft Bonbinos chrupiące kulki dla chomika z czerwonymi buraczkami 40g:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: