Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Virbac Obroża Preventic dla psa  65 cm

Virbac Obroża Preventic dla psa 65 cm

 
Liczba ocen: 10, w tym 7 recenzji.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
W ofercie od 08 stycznia 2008
Cena sugerowana: 40,00 zł
Twoja cena: 35,50 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Obroża przeciw insektom w postaci paska z polichlorku winylu z którego uwalniana jest powoli amitraza. Zawiera dodatek olejku migdałowego oraz eukaliptusa. Preparat zabezpiecza psy przed kleszczami przez okres do 3 miesięcy przed innymi pasożytami przez okres do 6 miesięcy.

Obroża przeciw insektom w postaci paska z polichlorku winylu z którego uwalniana jest powoli amitraza. Zawiera dodatek olejku migdałowego oraz eukaliptusa. Pasek ma zapięcie pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia (zbyt długą końcówkę paska można przyciąć).
Nie stosować dla szczeniąt poniżej 8 tygodni życia dla psów chorych i podczas rekonwalescencji oraz suk ciężarnych i karmiących.

obroża PREVENTIC

od lat używam jedynie obroży PREVENTIC, jest to najlepszy produkt jaki można było dostać na rynku a teraz znowu zniknął - jeśli ktoś wie gdzie można kupić proszę o informacje na majaw58@op.pl
Pozdrawiam
Mariola

Autor: burasukaCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Najlepsza obroża, jaką nosił mój pies, dlaczego dobre rzeczy są wycofywane z obrotu? Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić obrożę, proszę dać mi znać na monika0076@wp.pl
Obroża warta każdej ceny.

Autor: monika0076Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Właśnie się dowiedziałam że już tej obroży nie będzie na rynku:( a taka była świetna.Mój pies nie złapał żadnego kleszcza w tamtym toku

Autor: 342511 ( 2 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

Moim zdaniem obroża spełnia swoje zadania. Kupiłam ją, gdyż jest tańsza niż taka sama na rynku. Mój złapał dosłownie 2 kleszcze, a biegał po lesie, trawach i krzakach.

Autor: m6239137 ( 6 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Mój piesek jest pryskany preparatami ale dopiero z tą obrożą są efekty! kleszczy zero!!! a jak już przyniesie na sierści to nigdy nie były wbite! obroża rewelacyjna!!!! [radosc]

Autor: kajerandra ( 15 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Hmm... Tak, niby jest dobra. Jednak słyszałam wiele przypadków przez które zwierzęta umierały. Obroża nie zawsze jest dobra dla psów. Nie mówię tego specjalnie, ale ostrzegam. Wiele psów ma alergie. W obroży może być zawarty składnik przez który pupilowi może się coś stać. Ja słyszałam o psie który udusił się przez zapach obroży... No ale może to być przez zwykłe, i niefirmowe produkty. Słyszałam że ta jest dobra, ale i tak nie kupuję obróż mojemu psu ^^ Wg. mnie lepszy jest dobry preparat czy spray pielęgnacyjny (np. firmy "Hilton"). Pozdrawiam.

Autor: Anonim ( 2 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

Jeeej, hurra, wreszcie Preventic na animalia.pl!!!
Jak się cieszę! Najlepsza obroża - mój dobek je nosi przez cały okres aktywności kleszczy.

Autor: Dobermania ( 32 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Dodatkowe informacje o Virbac Obroża Preventic dla psa 65 cm :

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: