Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktVilla Horse Żel pod siodło

Villa Horse Żel pod siodło

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Podkładka żelowa pod siodło VILLA HORSE. Syntetyczne pokrycie wypełnione żelem, podkładka rozkłada równomiernie ciężar jeźdźca na grzbiecie konia, eliminuje punktowe uciski i zapobiega odbiciom, łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu.

Super

Świetny żel , doskonale chroni i ma dobrą cenę. Widziałam kiedyś filmik gdzie testowano żel za 500zł i stwierdzono ,że jest wybitny ponieważ nie odbija się od niego piłeczka pingpongowa...Powiem tak, od tego też się nie odbija , a kosztuje tylo 150zł zamiast 500...


+
Zalety:
Cena,
-
Wady:
Nie wykryłam.
Autor: bekwiatk ( 28 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: