Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktTropiclean Żel do pielęgancji zębów i dziąseł bez szczotkowania dla psa i kota 59 ml

Tropiclean Żel do pielęgancji zębów i dziąseł bez szczotkowania dla psa i kota 59 ml

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Tropiclean to nowe i oryginalne produkty do pielęgnacji zębów psów i kotów zapewniające łatwe, bezpieczne oraz bardzo zdrowe czyszczenie zębów, odświeżanie oddechu oraz ogólną higienę jamy ustnej.
Tropiclean charakteryzują się nowatorskim podejściem do klasycznego problemu pielęgnacji jamy ustnej. Innowacyjne produkty to między innymi żele i pianki do pielęgnacji zębów, nie wymagające szczotkowania, suplementy do wody do picia oraz bardzo wygodne zestawy do pielęgnacji zębów wyposażone w nowoczesne szczoteczki i dostosowane dla różnych wielkości psów.

Choroby zębów i dziąseł u psów i kotów to najczęściej występujące schorzenia, które dotykają nawet do 80% zwierząt w wieku już 3 lat. Jednym z pierwszych oznaków postępującego schorzenia jest nieświeży oddech z pyska. Nieleczone, choroby zębów i dziąseł mogą prowadzić do utraty zębów oraz innych poważnych problemów zdrowotnych.

Dzięki Tropiclean, przestaniesz się martwić, a Twój zwierzak zacznie się cieszyć wspaniałym zdrowiem i higieną jamy ustnej.

Żel do czyszczenia zębów dla psów i kotów to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na pielęgnację jamy ustnej psów i kotów bez konieczności mozolnego szczotkowania. Oznacza to mniej stresu dla zwierzęcia i większą łatwość pielęgnacji dla Ciebie.

Jak to działa?
Żel działa natychmiastowo aby zapobiegać nagromadzaniu się kamienia i płytki nazębnej - nie wymaga stosowania szczoteczki.
Unikalna mieszanka naturalnych składników tworzy zdrowe środowisko wewnątrz jamy ustnej oraz zapewnia zdrowie przyzębia. Żel pomaga również łagodzić drobne podrażnienia dziąseł.

Stosowany regularnie zapewnia czyste zęby oraz świeży oddech każdego dnia.

Jak stosować:
Nałóż po 2 krople żelu po każdej stronie jamy ustnej. Nakładaj bezpośrednio na zęby dotknięte kamieniem. Stosuj raz dziennie.
Szybko zauważysz, że zwierzak zacznie się oblizywać. To normalne zachowanie i pozwala żelowi zmieszać się ze śliną i pokryć pokryć całą powierzchnię zębów i dziąseł. Dla maksymalnej skuteczności, nie podawaj zwierzęciu jedzenia ani picia przez 30 minut przed ani po zastosowaniu żelu.
Szczotkowanie nie jest wymagane, ale przyspieszy usunięcie zmiękczonego kamienia oraz płytki nazębnej.
Zwykle, po 30 dniach, stosowanie można zredukować do dwóch razy na tydzień dla regularnej higieny.

To takie proste!

Butelka 59 ml z łatwym aplikatorem nie wymagającym rozprowadzania za pomocą szczoteczek.

Wyprdukowany w USA!

Skład:

Woda oczyszczona, naturalnie pozyskiwany alkohol, naturalna mięta, gliceryna, naturalny środek oczyszczający, karbopol, chlorofilina, ekstrakt z zielonej herbaty.


Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: