Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktTrixie Legowisko zamknięte Senta szare 38 x 50 cm

 
Liczba ocen: 1, w tym 1 recenzja.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: TX-36295
EAN: 4011905362953,
W ofercie od 26 września 2020
Cena sugerowana: 150,00 zł
Twoja cena: 135,00 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Legowisko o szczególnie przyjemnej i zapraszającej do drzemki konstrukcji: koty uwielbiają obserwować otoczenie z podwyższenia. Filcowa budka na drewnianych nóżkach to idealni koci azyl, który można postawić w każdym wybranym miejscu.
Wnętrze budki wyściełano wyjmowaną poduszką.

Cechy:
- pokrycie z filcu (z poliestru)
- poduszka z wypełnieniem z poliestru, do prania ręcznego
- z drewnianymi nóżkami
- maksymalne obciążenie - 40 kg

Wymiary legowiska:: 38 x 50 cm.

Legowisko Senta

Ciekawie zaprojektowane kocie legowisko w formie pufy na trzech drewnianych nóżkach. Stabilne, lekkie i łatwe do montażu. Stwarza przytulną i bezpieczną przestrzeń do spania dla kota. Moje koty śpią zarówno w środku, jak i na górze legowiska. Szczególnie upodobał sobie to legowisko najstarszy kot Chester.

Autor: Anonim ( 3 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Dodatkowe informacje o Trixie Legowisko zamknięte Senta szare 38 x 50 cm:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: