Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktTrixie Drewniany plac zabaw z drabinkami dla gryzoni 29 x 19 x 19 cm

Trixie Drewniany plac zabaw z drabinkami dla gryzoni 29 x 19 x 19 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Bardzo rozbudowany plac zabaw dla chomików i innych małych gryzoni, który wniesie mnóstwo radości i zabawy do ich terrarium czy klatki.

Drewniany plac zabaw do wspinaczki składa się z wysokiego z licznych drabinek, ściany do wspinaczki, liny oraz sizalowego pierścienia - huśtawki. Wszystko to oferuje zwierzętom wiele godzin interesującej zabawy, oraz niezbędną dla nich dużą dawkę ruchu, która pozytywnie wpłynie na ich zdrowie płuc i serca. Elementy wykonano z naturalnego drewna, które są w pełni "zjadliwe" i bezpieczne dla gryzoni. To wspaniała zabawka dla chomików, myszek i innych małych gryzoni.

- całość na drewnianej podstawie, dzięki czemu można stosować zarówno w klatce jak i poza nią
- odpowiednia dla chomików, myszek, myszoskoczków i innych małych gryzoni
- wykonana z naturalnego drewna
- wymiary: 29 x 19 x 19 cm
- regularne gryzienie powoduje ścieranie się siekaczy u gryzoni, jest to dla nich bardzo ważne, gdyż zęby rosną przez całe życie i brak możliwości ścierania może być bardzo niebezpieczny.
- w 100% bezpieczne do gryzienia i jadalne (zalecane jest jednak, aby wymienić zabawkę wówczas, gdy zwierzęta w dużym stopniu obgryzą drewienka)

Faktycznie, ten placyk dla chomików nie jest najlepszy, ale za to świetnie nadawałby się do myszke ;) ! Wiadomo że myszki lubią się wszędzie przeciskać :)


+
Zalety:
dla myszek to świtna zabawka
-
Wady:
dla chomików niekoniecznie
Autor: Kajka357159Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Heh, mój chomik miał rok żeby się przyzwyczaić, niestety nic to nie dało...

Autor: dreadowypotworek ( 10 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

Jedynym sposobem, żeby zachęcić mojego chomika do wdrapania się na ten plac zabaw jest położenie jakiegoś smakołyka na górze...bez smakołyka nigdy się nie wspina...nie bawi się też tymi wiszącymi sznurkami :( Niestety, fajnie wygląda, ale nie spełnia swojej roli...

Autor: dreadowypotworek ( 10 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

po prostu chomiczek musi sie oswoic z tym placem zabaw troszke cierpliwosci. Ja bym najlepiej polozyl to na miejscu tego gdzie gryzon czesto przebywa i pomalu by sie oswoil

Autor: adi89rgCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Kupiłam, ale mój chomik boi się po tym chodzić :( . Jak się go położy na dole to od razu ucieka, a jak na górze to schodzi i ucieka [zly]

Autor: hania97 ( 3 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: