Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktTrixie Drewniana huśtawka dla gryzoni  25×25×10 cm

Trixie Drewniana huśtawka dla gryzoni 25×25×10 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Pomysłowa zabawka dla małych gryzoni, która wniesie mnóstwo radości i zabawy do ich terrarium czy klatki.

- odpowiednia dla chomików, myszek, myszoskoczków i innych małych gryzoni

- wykonana z naturalnego drewna

- wymiary 25×25×10 cm

- w 100% bezpieczne do gryzienia i jadalne (zalecane jest jednak, aby wymienić zabawkę wówczas, gdy zwierzęta w dużym stopniu obgryzą drewienka)

Huśtawka jest na tyle niestabilna, że nie da rady huśtać ani przód/ tył, ani na boki. Ten drugi wariant uniemożliwiają również nogi stojące zbyt blisko tunelu.
Po przeróbkach da się podwiesić sam tunelik zaczepiony o boki, lub górę klatki. Nadaje się dla myszek ( chyba), roborków, i małych dżungarów.

Autor: etycja ( 60 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

polecam :) zwłaszcza dla wszędobylskich myszek :) zabawa na całego :D

Autor: Rudziak ( 2 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: