Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktStuzzy Diet Cat Low Magnesium puszka dla kota  układ moczowy 85g

Stuzzy Diet Cat Low Magnesium puszka dla kota układ moczowy 85g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Stuzzy Diet to linia kompletnych pokarmów dietetycznych, dedykowana kotom z problemami zdrowotnymi (przewlekła niewydolność nerek, nawroty kamieni struwitowych, nadwrażliwość pokarmowa, otyłość), dla którycj żywienie może być ważnym wsparciem ich dobrego samopoczucia i zdrowia. horzeniach nerek dzięki obniżonej zawartości białka.

Stuzzy Diet Cat Low Magnesium to kompleksowa dieta o niskiej zawartości magnezu przeznaczona dla kotów z syndromem urologicznym oraz w celu zapobiegania tworzeniu kryształków magnezowo-ammonowo-fosforowych

Skład:

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 18,5%), ryby i produkty pochodzenia rybnego (4,5%), zboża, minerały


Analiza:

białko 11%, włókno 0.2%, tłuszcz 6%, popiół 1.9%, potas 0.28%, wapń 0.26%, fosfor 0.25%, chlorek 0.23%, siarka 0.18%, sód 0.14%, magnez 0.018%, wilgotność 78%, energia 105 kcal/100g, witamina A 1177 I.U. witamina D3 700 I.U., tauryna 310 mg, witamina E 40 mg, żelazo 40 mg, cynk 30 mg, miedź 1.5 mg, mangan 1.5 mg, jod 0.6 mg, selen 0.03 mg

Waga kota
dzienna porcja
2-3kg 1-2 puszki
3-5kg 2-3 puszki
5-7kg 3-4 puszki

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: