Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktStefanplast Wycieraczka do kuwety z tworzywa   szara 39 x 35 cm

Stefanplast Wycieraczka do kuwety z tworzywa szara 39 x 35 cm

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wycieraczka do kuwety z tworzywa.

Zaprojektowana by skutecznie usuwać żwirek przyklejony do łapek kota. Rowki pokrywające całą powierzchnię maty skutecznie wyłapują żwirek wyrzucany z kuwety oraz z łap kota a podwyższona krawędź zapobiega roznoszeniu się go po domu.

Rowki na wycieraczce mają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu kotu znacznie wygodniej się po nich chodzi niż po ostrych wystających kantach lub ząbkach spotykanych w innych tego typu wycieraczkach.

Cechy:
• Skutecznie zbiera żwirek przyklejony do łapek
• Powierzchnia delikatna dla kocich łapek
• Zakrzywione rowki wychwytują i ukrywają rozsypany żwirek
• Wykonana z lekkiego, elastycznego tworzywa sztucznego
• Specjalny płaski pas na spodzie umożliwia dokładne dopasowanie maty do kuwety oraz podsunięcie go pod kuwetę, co zapobiegnie przesuwaniu się wycieraczki.
Wymiary: 39 cm x 35
Kolor: szary

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: