Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktSpillers  Cool Mix   20kg

Spillers Cool Mix 20kg

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Mieszanka nie wywołująca nadpobudliwości, doskonała dla koni i kuców z niskim lub średnim zapotrzebowaniem energetycznym. N- niektóre z koni oraz kuców stają się nadpobudliwe, jeśli przyjmują zbyt wysokoenergetyczny pokarm. Zboża o wysokim poziomie skrobi są błyskawicznie trawione, bardzo szybko wyzwalając duże ilości energii, która może sprawić, że koń staje się trudny we współpracy i "elektryczny".
Obniżony poziom skrobi w diecie może zapobiegać problemom wychowawczym.

Spillers Cool Mix jest paszą znaną z dostarczania "spokojnej i zrównoważonej energii" dla Twojego konia lub kuca.
- pasza idealna dla zwierząt o niskim lub średnim zapotrzebowaniu energetycznym
- zawiera dodatek magnezu, znanego ze swoich uspokajających właściwości
- olej sojowy pomaga utrzymać konia w doskonałej kondycji,
- zawiera dodatek granulatu NovaMin-S® - z kompletem witamin, składników mineralnych oraz przeciwutleniaczy, które gwarantują doskonałe zdrowie

Analiza:

Białko 10.5%
Błonnik 13.5%
Energia strawna 10.1MJ/kg
Olej 5%
Skrobia 20%
Witamina A 10000IU/kg
Witamina D3 1500 IU/kg
Witamina E 200IU/kg

Cool mix

Super pasza: pachnaca i smakowita a zarazem wyciszajaca bez efektu nadpobudliwosci.Polecam...


+
Zalety:
same zalety :)
Autor: olina13 ( 2 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Daje radę :)

Kupiłam paszę żeby konia troszkę zaokrąglić i pozbyć się gorącej głowy. Z chudzielca zrobił się błyszczący pączuszek ale energii ma dalej dosyć sporo. Są dni kiedy jest skupiony i spokojny ale i te energiczne. Tak więc mieszane odczucia.


+
Zalety:
- rozsądna cena - koń pożera aż się uszy trzęsą - poprawia ogólny wygląd konia
-
Wady:
- nie wpływa uspokajająco, po prostu nie dodaje energii
Autor: VenusCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Doskonałe musli dla koni o niskim zapotrzebowaniu energetycznym, nie wywołuje nadpobudliwości. Ładnie pachnie i jest chętnie jedzone przez moje konie.

Autor: Fumelia ( 5 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

fantastyczne musli

Podaje swojej kobyle od 3 lat - przed tem podawałam Dodsona, St Hypolita, Pavo (straszny śmieć). MOIM ZDANIEM TO NAJLEPSZE MUSLI NA RYNKU ZA BARDZO PRZYSTĘPNĄ CENĘ a dotego najniżej białkowe musli na rynku

Autor: iga_80 ( 12 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 0 )

fantastyczne musli

Podaje swojej kobyle od 3 lat - przed tem podawałam Dodsona, St Hypolita, Pavo (straszny śmieć). MOIM ZDANIEM TO NAJLEPSZE MUSLI NA RYNKU ZA BARDZO PRZYSTĘPNĄ CENĘ a dotego najniżej białkowe musli na rynku


-
Wady:
brk
Autor: iga_80 ( 12 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: