Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktRosewood Drapak Cardamon z trawy morskiej z piórkami  brązowy wys. 44,5 cm

Rosewood Drapak Cardamon z trawy morskiej z piórkami brązowy wys. 44,5 cm PROMOCJA

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Ekskluzywny drapak dla małych i średnich kotów oraz kociąt. Słupek wykończono stalą nierdzewną i opleciono sznurem z trawy morskiej, całość na stylowej podstawie z grubego drewna z plecioną trawą morską na powierzchni. Koniec słupka stanowi dokręcana drewniana końcówka z wędką z naturalnych piórek na skórzanym rzemyku.

W całości opleciony naturalnym sznurem z zaplatanej trawy morskiej.

Drapak nasączono kocimiętką aby zapewnić sobie zainteresowanie kota.

Bardzo elegancki, doskonale prezentuje się domu.

Wymiary drapaka: 30 x 30 x 44,5 cm
Średnica słupka 8 cm
Długość słupka 42 cm
Kolor: naturalny z brązowym wykończeniem.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: