Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktPro-Linen Electrolyte - elektrolity dla koni  w proszku 2kg

Pro-Linen Electrolyte - elektrolity dla koni w proszku 2kg

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

W trakcie wysiłku koń może stracić w postaci potu nawet do 15 litrów płynów, a wraz z nimi jony ważnych pierwiastków odpowiadających za wiele procesów zachodzących w organizmie.

Ilość utraconych płynów zależy od czasu trwania oraz intensywności pracy, a także od temperatury i wilgotności powietrza.

Wraz z wodą organizm traci jony pierwiastków, które odgrywają ważną rolę w transporcie wody przez błony komórkowe oraz zapewniają prawidłową funkcję nerwów, mięśni i gospodarki energetycznej. Duża utrata tych ważnych dla życia pierwiastków może w wielu przypadkach powodować zaburzenia nerwowo – mięśniowe i układowe. W okresie przedłużającego się wysiłku może dojść do poważnego odwodnienia komórek.

Konie, które tracą elektrolity wykazują objawy zmęczenia oraz braku koncentracji, co w znaczny sposób obniża jakość pracy. Możesz temu zapobiec stosując Pro-Linen Electrolyte.

Pro-Linen Electrolyte to elektrolity dla koni charakteryzujące się wysoką skutecznością. Gwarantują one optymalne zbilansowanie równowagi elektrolitycznej podczas okresów zwiększonej pracy lub podwyższonej temperatury.

Optymalizacja zawartości jonów i wody w ciele jest podstawą zdrowia i efektywności treningu.

Dlatego w Pro-Linen Electrolyte zastosowano kluczowe sole mineralne i magnez, które mogą uzupełnić niedobory powstałe podczas treningu lub upalnych dni. Dodatek dekstrozy ma za zadanie wyrównywać straty powstałe podczas wysiłku fizycznego, jak również wspomóc wchłanianie wody do wnętrza komórek.

Dzięki stosowaniu Pro-Linen Electrolyte przed i po pracy możesz zminimalizować odczucie zmęczenia utrwalając efekt świeżości u koni.

Wskazania:
- w celu regeneracji po obciążeniu, przemęczeniu lub przy obniżonej odporności
- w celu utrzymania prawidłowych poziomów i proporcji jonów w okresie pracy
-nw celu uzupełnienia strat elektrolitów wydalanych razem z potem podczas okresów podwyższonej temperatury, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim

Analiza:

Białko 0,01%
Fosfor 0,01%
Lizyna 0,01%
Magnez 1,7%
Metionina 0,01%
Miedź 0,336%
Potas 5,08%
Sód 16,75%
Tłuszcz 0,01%
Wapń 1,71%
Włókno 0,01%

Odmierzyć dzienną dawkę i wymieszać z karmą (można dodać niewielką ilość wody, aby nastąpiło wymieszanie preparatu z karmą).

Elektrolity można również rozpuścić w wodzie i bezpośrednio wstrzyknąć strzykawką do pyska.

Podawanie:
Wielkość dawki zależy od wielkości i intensywności obciążenia oraz od temperatury środowiska zewnętrznego.

Duże konie (pow. 500 kg): 30- 50 g/ dzień,
W okresach intensywnych treningów i wysokich temperatur środowiska zewnętrznego można zwiększyć ilość podawanego preparatu do 75-100 g.
Źrebaki i małe konie: 25-30g na dzień.

Ze względu na dużą ilość wysoko-higroskopijnych soli mogą ulegać zbrylaniu. Nasze elektrolity nie zawierają chemicznych antyzbrylaczy. Chodź zbrylone elektrolity nie wyglądają zbyt estetycznie, nie tracą one swoich właściwości i są całkowicie przyswajalne. Aby uniknąć tego efektu, należy zwrócić szczególną uwagę na szczelne zamykanie pudełka.

Pro-Linen Electrolyte - elektrolity dla koni w proszku 2kg

Najgorsze elektrolity jakie kiedykolwiek kupiłam, a wypróbowałam już całkiem sporo... Z wyglądu jak zwykła sól kamienna mielona ale w smaku.. nie do opisania. Konie nie chcą jeść tych elektrolitów z wodą, nawet z paszą - zostawiają wszystko nietknięte. w zasadzie te elektrolity nadają się tylko do kosza.


+
Zalety:
brak
-
Wady:
wady - brak jakichkolwiek zalet
Autor: demoo ( 31 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: