Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika margitka

udany zakup

Dla mojej kotki najpierw była to świetna zabawka, ale po jednym popołudniu zabawy z wodą teraz już korzysta z fontanny jak z poidła i pije bardzo często, a przy okazji zawsze trochę się pobawi. Fontanna jest ładna, z solidnego plastiku, do małego mieszkania idealna, bo nie jest duża. Do tego ma taki ładny elegancki kształt. Jak jest założony wiatraczek to troszkę hałasuje pluskająca woda, słychać też pompkę, ale nie jest to uciążliwe - moim zdaniem pompka nie chodzi głośno. W ciągu dnia, gdy inne miejskie hałasy się mieszają - ja jej nie słyszę wcale. Ponadto muszę przyznać, że wgapianie się w spływającą wodę działa na mnie relaksująco:) Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Przy innych fontannach jest dość tania, a spisuje się na medal.

Zdjęcia produktu:
Opinia dodana 26 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (3 / 0)

działa :)

Kot strącił pierwszą porcję, ale jak skosztował to wylizał dokładnie usmarowane drugi raz łapki i dziś zauważyłam, ze zapach z pyszczka , który był nie przyjemny - znikł:)

Opinia dodana 26 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

ulubiona kocia zabawka

Moja kicia uwielbia zamszowe frędzelki, w chwili obecnej najbardziej absorbująca zabawka. Kicia poluje na wirujące frędzelki. Trochę mniej jest zainteresowana "tygryskiem", ale też się bawi nim chętnie. W takiej cenie, takie proste rozwiązania - a tyle frajdy :)

Opinia dodana 16 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Niedroga szczotka, bardzo praktyczna, dobrze się nią czyści ubrania i meble. Jednak jak kicia się leni obficie - nie ma szans na wyczyszczenie dokładne.Zostają pojedyncze włoski, ale te mogę usunąć rolkami, które z dużą ilością sierści sobie nie radzą. Mimo wszystko uważam ten produkt za bardzo dobry. Nie jest trudny do wyczyszczenia po użyciu, a zbiera ogromne ilości kociej sierści.

Opinia dodana 16 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

idealna dla kotków z płaskim pyszczkiem

Uwielbiam te miseczki, moja mała brytka nie radzi sobie z wyjadaniem karmy z głębokich miseczek, a ta się spisuje świetnie. Jest niedroga, dobrze się ją myje. Ma tylko jedną maleńką wadę - naklejka na dnie miseczki powoduje, że trzeba się solidnie napracować myciem zanim się nową miskę użyje po raz pierwszy, ale to jest drobiazg :)

Opinia dodana 16 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

bardzo dobra karma

Ma intensywny zapach, a moja kicia bardzo wybredna - musiała się z nim oswoić, ale widzę, że się przekonała do karmy. Myślę, że będę kupowała ją. Ma doskonały skład i wg mnie przystępną cenę. "Chrupki" są jak małe dropsiki, więc mały kot dobrze sobie z nimi radzi :)

Opinia dodana 16 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie