Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika SpookyAga

Środek kompletnie nie działa, mogę psikać, a kleszcz jak żył, tak żyje nadal, staram się psikać w głowę, nawet po wyciągnięciu żywego kleszcza, ciężko go zabić tym środkiem. Pieniądze wyrzucone w błoto..


+
Zalety:
brak
-
Wady:
nie działa :/
Opinia dodana 24 maja 2014.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Biorąc pod uwagę fakt, ze moja kotka się nie bawi póki nie podsunie się jej zabawki pod nos, lub nie zacznę się z nią sama bawić to tego nie robi, ta mysz to cudo, bo bawi się sama! :)


+
Zalety:
Moja kotka sama się bawi
-
Wady:
brak moim zdaniem :)
Opinia dodana 22 lutego 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo ładne szelki. Zapięcie wydaje mi się że mogłoby być solidniejsze, wydaje mi się że bardzo wyrywający się kot mógłby je z siebie ściągnąć. Jednak moja kotka się nie wyrywa a szelki trzymają się dobrze, a wyglądają super :)


+
Zalety:
ładny wygląd, dobre rozmiary
-
Wady:
wydaje mi się że zapięcie może być zbyt słabe
Opinia dodana 22 lutego 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Moja kotka je tą karmę, czyli to już postęp bo ostatnio się strasznym niejadkiem zrobiła. Pewnie inne koty się będą zabijać o nią, a ona je, bo je :) Jednak jej opinii nie można brać za ocenę bo ostatnio nawet o surowe mięsko się nie prosi, choć kiedyś dałaby się za nie pokroić :)

Całkiem dobrze wybiera sierść. Jeśli ktoś nie lubi drogich i fikuśnych szczotek a ma kota krótkowłosego (jak ja) to w zupełności powinien grzebień wystarczyć :)

Opinia dodana 08 lutego 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Moim zdaniem bardzo fajna obróżka. Fakt, ciężko się rozpina, ale dzięki temu nawet najbardziej uparty kot jej nie ściągnie, no chyba, że baardzo się uprze.
Moja kotka jednak nosi ją od święta, bo niezależnie od obroży wiecznie drapie się w szyję i strzępi ją. Jednak gdy ją nosi świetnie się prezentuje :)


+
Zalety:
Ładnie wykonana, solidnie
Opinia dodana 08 lutego 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Po opisie spodziewałam się czegoś lepszego, jednak koty roznoszą ten żwirek na łapkach po całym pokoju, codziennie oprócz oczyszczania kuwety muszę jeszcze go zamiatać z podłogi. Dużym, ale to Dużym plusem jest to że nie czuć go w powietrzu i nie dusi mnie, co zawsze zdarzało się przy żwirku silikonowym. Jednak nie pochłania zbyt dobrze zapachów. Nawet po oczyszczeniu czuć dość niemiły zapach, w ogóle nie czując lawendy (czułam ją tylko po nasypaniu go do czystej kuwety). Minusem jest to, że niestety odchody oblepiają żwirek, co sądze jest powodem brzydkiego zapachu z kuwety, ponieważ nie da się usunąć wszystkich kawałków lekko ubrudzonych..


+
Zalety:
Nie zbryla się , nie pyli i nie dusi
-
Wady:
Nie pochłania zapachu tak dobrze jak w opisie, koty wynoszą go za kuwetę na łapkach
Opinia dodana 27 grudnia 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)