Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika wojtasio71

Zadowolony opiekun, a pociechy jeszcze bardziej !!!

Moje 3 prosialki: Wanilka 2, Rózia i Stokrotka zajadają się tym smakołykiem, aż im się uszy trzęsą (przypuszczam więc, że im smakuje inaczej by tego nie tknęły). Napełniam ich miseczkę codziennie, tak szybko znika zawartość. Efekty są zdumiewające (widzę to gołym okiem): są zdrowe i wesołe, mają śliczne, lśniące futerko i z radością oraz chętnie biegają razem po pokoju. Polecam mocno ten uzupełniający pokarm wszystkim miłośnikom świnek morskich! Pozdrawiam opiekunów tych fajnych i miłych pupilków domowych! Zakochany w świnkach morskich-opiekun.
P.S.
Dodaję zdjęcie z tą karmą (patrz: żółta miseczka).


+
Zalety:
Duże opakowanie starcza na dłużej i wychodzi się na nim taniej niż częstsze kupowanie mniejszych opakowań. Polecam duże opakowania, bo pokarm wg mnie na 100% zostanie wręcz pożarty ze smakiem.
-
Wady:
Jak dla mnie brak jakichkolwiek wad.
Zdjęcia produktu:
Opinia dodana 04 maja 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Okej, nawet niezłe!

Moje 3 świnialki jedzą te krążki jako przekąskę do podstawowego pokarmu typu warzywa bogate w świeże witaminy. Bardziej lubią karmę Cavia Complete firmy Versele-Laga, ale ta karma też z czasem znika z miseczki (potrzebna jest więc odrobina cierpliwości opiekuna, by za jakiś czas znów dosypać świniuśkom kolejną dawkę tego pokarmu).


+
Zalety:
Według mnie karma starcza na dość długo, więc raz na jakiś czas jest to nieduży wydatek. Jak widzę, jest to również bardzo smaczna przekąska i służy ona oczywiście zdrowiu naszych milusińskich. Polecam bardzo, bardzo, bardzo !
-
Wady:
Nie zauważyłem żadnych wad.
Opinia dodana 04 maja 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Cavia Complete

Moje 2 prosięta bardzo to lubią, aż trzęsą uszami-gdybym był w ich skórze pewnie też bym się tym objadał i oblizywał na wszystkie strony; poza tym oprócz wszystkich niezbędnych zawartych w tym pokarmie witamin, dodatkowym plusem jest to, że świnki jedząc go ścierają sobie stale rosnące ząbki.


+
Zalety:
najwyraźniej super smakowite i tanie na animalia.pl w porównaniu z innymi sklepami
Zdjęcia produktu:
Opinia dodana 15 stycznia 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)