Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika yang

Mój Pieszczoch bardzo lubi tą karmę :) Podaję ją alternatywnie z Whiskas cielęcina z indykiem w sosie. Dawałam do spróbowania kociakowi różne karmy ale wersje z rybkami czy królikiem nie przypadły mojemu kociakowi do gustu. Najbardziej smakuje mu karma z indykiem Cat Chow. Jak przystało na nocnego łowcę lubi jeść w nocy- chrupie wtedy ze smakiem "kostki" Puriny. Ma dwa lata, jest zgrabniutki i zdrowy , i jak to kot- lubi pospać.
" Tygrys" budzi się w nim na widok muchy, chrabąszcza itp. Nie ma brzydkiego zapachu z pyszczka i ma ładne ząbki. To na pewno zasługa stosowanej karmy.

Opinia dodana 30 czerwca 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Polecam. Kiciuś chętnie je chrupie . Daję 5-6 dziennie. Nie ma brzydkiego zapachu z pyszczka i czyste ząbki, ale może to dlatego , że ma dopiero 8 miesięcy i je tylko karmę dla kotów :? Bez względu na przyczyny z przyjemnością patrzę jak szybko pochłania ze specjalnymi odgłosami smaczne chrupki :)

Opinia dodana 27 marca 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Polecam. Mój kocurek chętnie je te ciasteczka . Daję 5 sztuk dziennie ( wg opisu do 10 sztuk dziennie)i to wystarcza na mojego 3,5 kg kociaka( więc jedno opakowanie starcza na dłużej). Ponieważ Pieszczoszek nie wychodzi na dwór i nie ma możliwości zjeść trawy itp. dla lepszego trawienia kłaczków , te ciasteczka uzupełniają te braki.

Opinia dodana 27 marca 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)

Polecam. Pieszczoszek od razu zaakceptował : zawsze ugniata materacyk łapkami, mrucząc z zadowoleniem :)) zanim się położy. Nie "chwyta" sierści i łatwo się odkurza ( po 3 miesiącach nie ma żadnych śladów brudu :?, więc jeszcze nie prałam ale przy zamku błyskawicznym nie będzie to problem). Beżowy kolorek z łapkami ładnie wygląda w pokoju o naturalnych barwach.
Zamówiłam już kocyk w ten sam wzorek .

Opinia dodana 27 marca 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)

Polecam produkt . Solidne wykonanie: śruby mocujące i dobrze dobrane wymiary podstaw zapewniają stabilność , staranne wykończenie. Estetyczne: kolor przyjemny dla oka ( pasuje do naturalnej kolorystyki pokoju), mięciutka wyściółka półek. Trwałość : mam bardzo energicznego kocurka :)- drapak użytkuje od 3 miesięcy i nie ma śladów zużycia :o. Pieszczoszek zaakceptował drapak od razu- lubi drzemać w dzień na górnej półce, przeciągać się i ostrzyć pazurki -zawsze sprawdza przy tym czy na górnej półce leży myszka :)no i jest to punkt obserwacyjny ( drapak stoi przy drzwiach balkonowych).

Opinia dodana 27 marca 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)