Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika marcinf

Super Gussto

Zawartość saszetki zwarta z galaretką, łatwo dzieli się łyżeczką, ładnie pachnie. Mój kot zjadł bardzo chętnie i długo się oblizywał. Wypróbował już z jedną z kurczakiem i jedną z tuńczykiem, za każdym razem znikały bez problemu. Polecam innym kotkom.

Opinia dodana 05 lipca 2020.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Smakowite

Mój kot wypija przysmak z ogromną ochotą,jak widzi wyjmowany przeze mnie kubeczek z mleczkiem już z niecierpliwością stoi na łapkach.Przysmak znika w "oka mgnieniu".Polecam

Opinia dodana 27 grudnia 2015.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Drapak spełnia swoje zadanie, przymocowany na rogu w przedpokoju jest bardzo skutecznie wykorzystywany przez mojego kocurka,szkoda tylko,że jest w jednym rozmiarze,przydałby się trochę szerszy i dłuższy.Polecam.

Opinia dodana 04 lipca 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Mój kot bardzo chętnie zjada witaminki z mascarpone,są kruche i łatwe w gryzieniu

Opinia dodana 09 czerwca 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Galaretka jest zbyt ścisła i mój kocio musi się nieźle napracować żeby to zjeść.Poza tym zawartość ładnie pachnie i dobrze wygląda.

Opinia dodana 15 sierpnia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

trochę oszukaństwo. Pod polską naklejką na której nic o tym nie jest napisane - widnieje angielski napis że patyczki nadają się tylko do stosowania na powierzchni otwartej, więc jak ktoś chce chronić rośliny w ogrodzie to ok, ale w mieszkaniu stosować się nie powinno(przynajmniej wg instrukcji). Dodatkowo w błąd wprowadza narysowana na opakowaniu doniczka, sugerująca zastosowanie wewnątrz domu.

Opinia dodana 29 lipca 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)