Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika seidhee

z czego futerko?

Jeśli te myszki są chińskiej produkcji, to bardzo możliwe, że wasze koty bawią się zabawkami uszytymi z innych kotów.

Opinia dodana 20 lutego 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

faktycznie tylko do drobnego żwirku

Do Benka uniwersalnego się nie nadaje, prawie nic nie przelatuje przez otworki. Myślałam, że to raczej drobny żwirek, ale widocznie istnieją znacznie drobniejsze ;)

Opinia dodana 31 maja 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

bdb skład

Bardzo porządna karma. Duża zawartość mięsa, mało dodatków. Jedna puszeczka to kolacja dla trzech kotów :) Nie wszystkie smaki tak samo im odpowiadają, ale generalnie jedzą chętnie. Szkoda, że nie jest trochę tańsza albo sprzedawana w wielopakach.


+
Zalety:
dobry skład
Opinia dodana 02 grudnia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

skład karmy

Ktoś napisał tak:
"Tekst na puszkach brzmi: "Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym minimum 4% indyka)". Zamiast indyka może być oczywiście królik, kaczka, łosoś, wątróbka itd., zależnie od smaku danej karmy. "W tym" - czyli oprócz tych 4% karma zawiera jeszcze inne mięsa i produkty poch. zwierzęcego. Chodzi po prostu o to, że 4% to w sam raz, żeby dany smak był już wyczuwalny w tej mieszance.
Nie twierdzę, że Brocconis to dobra karma, wydaje mi się podejrzanie tania. Ale nie wprowadzajcie innych w błąd, że jakaś karma zawiera tak mało mięsa."

"Minimum 4% indyka" - jeżeli nie jest napisane wyraźnie MIĘSO Z INDYKA to znaczy, że te 4% to nawet niekoniecznie mięso - mogą to być zmielone pióra, kości, wnętrzności... Cokolwiek, co było kiedyś indykiem. Oczywiście, że to możliwe, że karma zawiera tylko 4% mięsa, a ośmielę się twierdzić, że można wyprodukować karmę, która mięsa nie będzie zawierała wcale. Będzie zawierała "indyka".

Opinia dodana 27 stycznia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Kicia od razu wiedziała, co z tym zrobić. Dzięki pokrywie nie rozsypuje żwirku po całej łazience:) Na razie nie wstawiłam drzwiczek, z zapachem nie ma problemu a tak jest wygodniej.

Opinia dodana 28 stycznia 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Kiedy pojechaliśmy po kota, w kluczowym momencie - po włożeniu kici do środka - zamek od drzwiczek się rozpadł przy próbie zamknięcia... Tzn. nie połamał się, tylko rozłożył na części. Mieliśmy problem ze złożeniem go, ale się udało, po owinięciu taśmą klejącą działa i już się więcej nie rozpadał, ale uważam, że to w ogóle nie powinno się zdarzyć. Kicia się zestresowała i był problem, żeby ją znowu tam zapakować - dobrze, że to się zdarzyło w domu, a nie gdzieś w drodze czy u weta. Dodam, że to nie my pierwotnie złożyliśmy ten zamek z części, lecz drzwiczki były dostarczone z już zamontowanym zamknięciem.
Pozostałe zalety rzeczywiście ma, jest lekki i dobrze wygląda.

Opinia dodana 28 stycznia 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)