Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika hikari83

Polecam ten żwirek. Używam od początku pojawienia się kotki w domu. Żwirek nie roznosi się, nie tworzy twardych, trudnych do usunięcia brył i co ważne - ma przyjemny zapach i na długo wystarcza. Cena w Animalii niższa niż w innych sklepach. Zdecydowanie bardzo dobry produkt.

Opinia dodana 19 marca 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Zabawka dobrze i pomysłowo wykonana - skręca się wszystkie elementy uchwytu ze sobą co daje stabilność i odporność na złamanie. Jest czerwona rączka ułatwiająca poruszanie, również przykręcana do reszty. Baardzo długi sznurek, jeszcze nie spotkałam się z taką długością przy zabawkach dla kota. Momentami ma się wrażenie, że za długi. Co do efektów dźwiękowych to u mnie mikrochip zaczął działać na drugi dzień - wystarczyło delikatnie poruszyć myszką. Generalnie kot ma wielką frajdę z tą zabawką :). Polecam.

Opinia dodana 06 stycznia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Polecam tę karmę. Moja Malutka, choć bardzo wybredna w jedzeniu, prosiła o dokładkę :P. Karma wygląda bardzo apetycznie i ma przyjemny zapach. Zawiera kawałki kurczaka w rosołku, czyli nie jest to żadna papka. Choć mała puszka, wystarczy na 2 lub 3 porcje.

Opinia dodana 15 sierpnia 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie