Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Sen

[quote=natalka_77] NO JA Z MOJA KICUNIE MIALYSMY ZTAKA SMYCZ ALE NEISTSTY WYPALILA TYLKO NA EJDEN WYPAD BO JAK WROCILYSMY DO DOMU TO ONA JA POGRYZLA ZE ZLOSCI.[/quote]

Prośba:
Ludzie, piszcie czytelnie bo tego nie idzie odczytać [zly]

Opinia dodana 27 lipca 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 1)

[quote=admin] Oczywiście nadaje się dla np: świnek morskich oraz dla królików. [/quote]

A własnie że nie. Dla królików powinno sie stosować tylko żwirki NIEZBRYLAJACE DREWNIANE!

Opinia dodana 27 lipca 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Jak ktos chciałby z tego uformować cos jeszcze lepszego, to można kupić wersje dla świnki albo nawet królika. Wersja dla świniaka może posłużyć jako pięterko, a chomicza np. schodki albo coś w tym stylu ;)

Opinia dodana 06 czerwca 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Doświadcznie ludzi na forum SPK polecają ten granulat, ale na pewno jest lepszy niż mieszanka, vitapol albo podejrzane granulaty nieznanych firm.
Po za tym i tak zostaje przy Cuni Duo - ale Rodent Food posłuży jako urozmaicenie diety. Jako stały granulat faktycznie nie jest najlepszy, ale nie jest najgorszy.

Opinia dodana 20 maja 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetnie :) Nareszcie mogę kupić przysmak dla królicy - Versele Laga to najlepsza firma dostępna w Polsce :) ( podaję raz na tydzień, ponieważ mieszanki nie są najzdrowsze, ale tej firmie ufam)

Opinia dodana 19 maja 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Granulat nadaje się dla króliczków, ma dobry skład, ale mało włókna, więc warto uzupełniać Cuni Duo lub Cuni Complete, jednak i tak pozostaje ona jedną z najlepszych karm dla królików.

Opinia dodana 18 maja 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Miseczka nadaje się dla królika, jednak jest on w stanie ją przesuwać - dlatego lepiej nie dawać tam wody, ale do granulatu i warzyw jest odpowiednia. Krolica nigdy jej nie przewróciła.

Opinia dodana 18 maja 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Żwirek dobry, ładnie pachnie, ale cena jest tutaj zawyżona :/ W innym sklepie kosztuje 11.90 a tutaj 13.90, a za to mam np. Zioło z Zuzali :/

Opinia dodana 17 maja 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)