Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Lemon

Smakuje ;)

Mojemu Kotu smakuje tylko Purina. Inne zjada mniej chętnie albo wcale. Żywię go Puriną już ponad trzy lata i nadal jest szczupły, ma ładną sierść, kupki twarde jak trzeba. Polecam


+
Zalety:
Cena, smakuje kotu
Opinia dodana 23 lutego 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

A jak się ma smakowitość tych ciasteczek do zdrowia układu moczowego? Zastanawiam się nad kupnem w celach profilaktycznych, gdyż mój kot ostatnio przeszedł zapalenie pęcherza.

Kupiłam Brylant i niestety-tragedia. Dziś [mijają dwa tygodnie jak wsypałam go kotu] kot się zbuntował i zaczął załatwiać swoje potrzeby na dywanie. Niestety ten żwirek, mimo wspomagania neutralizatorem nie pochłania dobrze zapachów. Kot się zbuntował, bo nie mógł już zniesć zapachu amoniaku w zamkniętej kuwecie. Zamówiłam Hilton-zobaczymy, a jak się nie sprawdzi to wracamy do tanich i dobrych żwirków zbrylających.

Opinia dodana 05 maja 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Użyłam - zapach jak dla mnie zbyt intensywny,ale da się znieść. Z kociej kuwety nie śmierdzi, za to kot po jej opuszczeniu wonieje dość dziwnie i nieprzyjemnie tym lawendowym specyfikiem. Nie rozumiem tego zjawiska...

Opinia dodana 09 lutego 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Mój 4,5 miesięczny kociak szybko przyzwyczaił się do tej karmy, a ostatnio nawet woli ją od puszek. Może dlatego, ze wcześniej usiłowałam w niego wmusić sucha Perfect Fit i Whiskasa Junior. Z trojga złego wybrał najmniejsze zło ;)

Opinia dodana 27 stycznia 2008.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie