Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Barbs

Kotom nie smakuje

Nie wiem co z tą karmą jest nie tak, ale żaden z moich kotów nie chce jej jeść, nawet ten mniej wybredny ucieka jak tylko poczuje zapach.

Opinia dodana 04 sierpnia 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo dobra karma

Moim starszym kotom niejadkom bardzo smakuje, ma dobry skład i przystępna cenę. Polecam.

Opinia dodana 02 sierpnia 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)

Kotom nie smakuje

Nie wiem co z tą karmą jest nie tak, ale żaden z moich kotów nie chce jej jeść, nawet ten mało wybredny ucieka jak tylko poczuje zapach.

Opinia dodana 19 lipca 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Był świetny, teraz jest FATALNY!

Żwirek, który kiedyś spełniał w 100% obietnice producenta, obecnie stał się beznadziejny, nie spełnia swojej roli, nie zbryla się tak jak powinien, nie chłonie zapachów, roznosi się na kocich łapach i jest mało wydajny. Szkoda pieniędzy.

Opinia dodana 07 lipca 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super dla starszych kotów!

Tego właśnie mi brakowało w ofercie karm :) Świetny skład, brak konserwantów i forma pasztetu idealna dla starszych kotów. Moje dwa kociambry zjadają tę karmę z ogromnym apetytem. Wcześniej kupowałam Miamor Milde Mahlzeit o równie dobrym składzie, ale niestety kocur miał poblemy z gryzieniem i nawet po rozdrobnieniu częśc zawsze zostawała w miseczce, teraz wylizuje do czysta. Poza tym to pierwsza karma, która moim kotom się nie nudzi, jadały te saszetki przez cały miesiąc - trzy smaki na zmianę i zawsze z takim samym apetytem. Polecam!

Opinia dodana 24 czerwca 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super dla starszych kotów!

Tego właśnie mi brakowało w ofercie karm :) Świetny skład, brak konserwantów i forma pasztetu idealna dla starszych kotów. Moje dwa kociambry zjadają tę karmę z ogromnym apetytem. Wcześniej kupowałam Miamor Milde Mahlzeit o równie dobrym składzie, ale niestety kocur miał poblemy z gryzieniem i nawet po rozdrobnieniu część zawsze zostawała w miseczce, teraz wylizuje do czysta. Poza tym to pierwsza karma, która moim kotom się nie nudzi, jadały te saszetki przez cały miesiąc - trzy smaki na zmianę i zawsze z takim samym apetytem. Polecam!

Opinia dodana 24 czerwca 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super dla starszych kotów!

Tego właśnie mi brakowało w ofercie karm :) Świetny skład, brak konserwantów i forma pasztetu idealna dla starszych kotów. Moje dwa kociambry zjadają tę karme z ogromnym apetytem. Wcześniej kupowałam Miamor Milde Mahlzeit o równie dobrym składzie, ale niestety kocur miał poblemy z gryzieniem i nawet po rozdrobnieniu częśc zawsze zostawała w miseczce, teraz wylizuje do czysta. Poza tym to pierwsza karma, która moim kotom się nie nudzi, jadały te saszetki przez cały miesiąc - trzy smaki na zmianę i zawsze z takim samym apetytem. Polecam!

Opinia dodana 24 czerwca 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Genialny!

Mój starszy kocur 16 letni, od wielu lat miał problemy z serścią, non stop lnial, w niektórych miejscach po bokach sierść byla tak przerzedzona, że widać było gołą skórę. Już po miesiącu podawania 1 kapsułki dziennie VetExpert VetoSkin futerko zrobiło się gęstsze, a prześwity zniknęły. Widać, że wszystko powraca do normy. Zamierzam kontynuować suplementację jeszcze przez miesiąc, czyli do zużycia całego opakowania. Bardzo polecam ten praprat, jest po prostu genialny.

Opinia dodana 17 czerwca 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Dobry

Zastąpił używany przez wiele lat JRS Cat`s Best Eco Plus, którego jakość bardzo pogorszyła się w ostatnim czasie.


+
Zalety:
Świetnie się zbryla przez co łatwo usunąć nieczystości, nie przykleja się do kocich łapek.
-
Wady:
Cena, niestety przy dwóch kotach potrzebuję co najmniej 14 kg miesięcznie, a więc to wydatek rzędu 50 PLN.
Opinia dodana 25 listopada 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Za droga impreza na dwa koty

Żwirek jakościowo bardzo dobry, dobrze się zbryla, nie pyli, nie przyczepia do kocich łapek, nieźle pochłania brzydkie zapachy. Natomiast wydajność tragiczna. Opakowanie 4 kg dla dwóch kotów starcza jedynie na 7 dni. Przy cenie ponad 18 zł za taką pojemność kompletnie nieopłacalna impreza jak dla mnie.

Opinia dodana 24 października 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Nigdy więcej - tragedia!

Najgorszy żwirek jaki kiedykolwiek kupiłam.


+
Zalety:
Jedyna zaleta to cena.
-
Wady:
1) Niewydajny - przy dwóch kotach i częstym wybieraniu opakowanie 5 l starczyło na 10 dni. 2) Zbryla się fakt, ale jednocześnie przykleja do podłoża tworząc maź niemal betonową, którą trudno oderwać. 3) Śmierdzi, mimo częstego wybierania.
Opinia dodana 03 października 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 1)

Bardzo dobra

Wszystkie produkty z linii Miamor Milde Mahlzeit mają bardzo dobry skład (wysoka zawartość czystego mięsa) i smakują moim kotom, choć starszy ma problem z gryzieniem, więc muszę mu te kawałeczki rozdrabniać. Fajnie by było, gdyby producent pomyślał nad tym, żeby choć jeden rodzaj był dostępny w postaci pasztetu. Niemniej jednak karmę polecam.

Opinia dodana 01 października 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo dobra

Bardzo dobry skład, 80% mięsa, a nie produktów ubocznych, brak niepotrzebnych wypełniaczy, bardzo przystępna cena, smakowita, pomysłowe opakowanie z suwaczkiem. Moje koty i ja jesteśmy jak najbardziej na tak. Polecam.

Opinia dodana 01 października 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)