Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Shakal

Po raz drugi jestem przekonany do tej marki. Ta, jak i poprzednia puszka jest przez mojego burasa wchłaniana. 10 minut i miska czysta a brzuszek pełny. Samo jedzonko po otwarciu też świetnie wygląda a zapaszek ryby jest przyjemny i świeży, więc jest pewność, że kot nie dostaje jakiegoś świństwa.


+
Zalety:
smakuje mojemu czworonogowi
-
Wady:
---
Opinia dodana 19 listopada 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Do tej pory rzadko spotykałem się z tym, żeby kot wyjadał całą miskę w przeciągu góra 10 minut. A samo mięsko ładnie pachnie i świetnie wygląda. Polecam.

Opinia dodana 07 listopada 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Niestety tylko dwie gwiazdki, choć powinienem dać jedną. Dlaczego?
Kocur co prawda zjada jedzonko, ale pozostawienie tego dłużej niż dwa dni w lodówce graniczy z cudem. Po tym czasie połowa (a czasem cała) puszki idzie do kosza z powodu pojawiającego się grzybka i brzydkiego zapachu. A to już druga kupiona przeze mnie puszka. Trzeciej szansy niestety tej firmie już nie dam.

Opinia dodana 07 listopada 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Idealne na małego kota

Transporter jest idealny na małego dwu- góra trzymiesięcznego kociaka. Większy może mieć już problem z wejściem i ogólnie może czuć się nie komfortowo. Siatka między "bramkami" też wytrzymała napór kocich pazurków i kiełek, które wraz z ich właścicielem pragnęły wydostać się z tramwaju.

Opinia dodana 12 sierpnia 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)