Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Bagutek

Na szczeniaka 2-miesięcznego działają doskonale - nauczył się siusać w wyznaczonym miejscu w kuchni, bo na szafce obok trzymamy te przysmaki [lol] Przybiega, siusia i od razu patrzy łakomym wzrokiem na szafkę.
Co ciekawe, dorosłemu psu nie smakują wcale.

Opinia dodana 26 lutego 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Pieluszki fajne, faktycznie bardzo chłonne i momentalnie suche, ale mój psiak ma plebejskie gusta ;-) i woli siusiać na pieluszki rozłożone tradycyjnie na gazetach.

Opinia dodana 07 lutego 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Karma doskonała, tylko moja maruda nie chce jeść samych chrupek :)
Zdecydowanie polecam dla psów z problemami skórnymi - my wprowadziliśmy ją po przebytej przez psa koszmarnej grzybicy. W tej chwili skóra i sierść 7-latka są z powrotem jak u szczeniaka - miękkie, gęste i lśniące, a kolor stał się tak intensywnie czarny, że prawie granatowy. Pies wygląda zdrowo, zeszczuplał (po żywieniu domowym) i wygląda rewelacyjnie. Sensacji żołądkowych brak jakichkolwiek, z paszczy nie pachnie brzydko.

Opinia dodana 03 stycznia 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Mleczko łatwe do mieszania, szczeniaczek rośnie na nim jak na drożdżach i wygląda zdrowo. Zastanawiają mnie tylko grudki w mleku, czasem robi się taka "śmietanowa" konsystencja wręcz.

Opinia dodana 03 stycznia 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Nie spodziewałam się tak rewelacyjnego efektu. U mojego labka (6,5 roku) prześwietlenie wykazało zmiany zwyrodnieniowe - artetyczne - w stawach biodrowych. Na początku września pies wyraźnie utykał na lewą łapę po spacerach, teraz śladu po tym nie ma. Przez pierwszy miesiąc podawaliśmy maksymalną dawkę preparatu, pomogło doskonale !

Opinia dodana 24 października 2006.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 1)