Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika yeske

Bardzo dobry żwierk

Żwirek kupuję od wielu miesięcy. Doskonale akceptowany przez koty, bardzo dobrze się zbryla, nie śmierdzi, nie pyli, nie roznosi się po mieszkaniu, można utylizować wyrzucając do toalety. Wad nie dostrzegłem :-)


+
Zalety:
dobrze się zbryla, prawie nie pyli, koty nie roznoszą go po mieszkaniu, możliwość wyrzucania do toalety
-
Wady:
brak
Opinia dodana 25 sierpnia 2017.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Koci narkotyk :-)

Działa na moje koty rewelacyjnie. Natychmiast po spryskaniu np. poziomego drapaka obie kocice dostają "małpiego rozumu". Tarzają się, ocierają, wyczyniają niesamowite akrobacje. Ten zapach działa na nie jak dobry narkotyk! :-) A i po jakimś czasie od użycia zdecydowanie wolą przesiadywać w miejscu, w którym zapach kocimiętki się utrzymuje.
Bardzo skuteczne i daje chyba kotom niesamowitą frajdę. Mnie zresztą również, gdy mogę obserwować ich wyczyny.
POLECAM!!!


+
Zalety:
Koty dostają po tym świra, mają niesamowitą zabawę i lubią przebywać w miejscach, które pachną tą kocimiętką.
-
Wady:
Specyficzny zapach do którego po prostu trzeba się przyzwyczaić. Niektórym może się kojarzyć z zapachem zwietrzałego moczu.
Opinia dodana 15 września 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetny żwirek. Idealnie pochłania zapachy kocich odchodów, nie czuć nieprzyjemnego zapachu nawet przy bezpośrednim nachylaniu się nad kuwetką podczas oczyszczania. Sam zapach żwirku kitkom bardzo się podoba, lubią sobie w nim trochę pogrzebać. Wprawdzie drobne ilości żwirku roznoszą po mieszkaniu, ale nie jest to szczególnie uciążliwe. Co dla mnie ważne - żwirek jest bezpyłowy (po wsypaniu nowej porcji do kuwetki nie unosi się w powietrzu chmura żwirkowego pyłu). Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana 04 marca 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)

Kocice uwielbiają tę karmę. Dla niej porzucają wszelkie karmy "mokre", zdecydowanie wolą chrupki. Zjadają ich dość spore ilości. Polecam.

Opinia dodana 21 listopada 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Miseczka wygodna w użyciu, dostatecznie duża aby co najmniej dwa koty jadły z niej jednocześnie bez specjalnych przepychanek. Moje diabełki nawet z takiej miski potrafią wyciągnąć sobie karmę na podłogę, ale znacznie gorzej było ze zwykłymi miskami. Polecam.

Opinia dodana 21 listopada 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Sam nie mam psa, zabawkę kupiłem jako upominek dla pewnego znajomego olbrzyma. Jest nią zachwycony!

Opinia dodana 21 listopada 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Zabawka prosta i wyjątkowo skuteczna. Moje dziewczyny, a szczególnie półroczna Carmen, szaleją za nią do upadłego. Doskonały przyrząd do rozruszania kociaków nie wychodzących z domu i jednocześnie do nawiązywania więzi z futrzaczkami - obopólna zabawa! Oczywiście zabawka nie ma wiecznej trwałości, kociste dość sprawnie się rozprawiają z piórkami, ale warto co jakiś czas kupować im nowe. Zdecydowania polecam!!

Opinia dodana 21 listopada 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Legowisko bardzo estetycznie wykonane, bardzo miłe w dotyku. Leży na środku przedpokoju i wygląda jakby było tam zawsze.
Z moich trzech kocich panien najmłodsza wciąż układa się w najmniej odpowiednich miejscach, natomiast dwie pozostałe na zmianę wprost okupują nowy nabytek. Szczególnie Lisa, potworny struś, wiecznie się gdzieś ukrywający, przesiaduje teraz na środku przedpokoju i jest bardzo zadowolona.
Planuję zakup drugiego identycznego legowiska, dla drugiej panny.
POLECAM, bardzo dobry wyrób!

Opinia dodana 22 października 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (3 / 0)

Podkładka może i fajna, ale moja młodziutka maincoonica rozdrapała ją na strzępy - to co z podkładki zostało, wylądowało na śmietniku. Dla lubiącego drapać kota powinno być coś o twardszej powierzchni, tak by kocie pazurki nie mogły jej rozszarpywać...

Opinia dodana 30 września 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Jakimi bateriami jest zasilany ten wskaźnik?

Opinia dodana 17 kwietnia 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie