Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Anonim

Super żwirek

Golden grey jest bardzo dobrym żwirkiem, świetnie się zbryla natomiast do kuwety się przykleja bujdą jest że zbrylają się wyłącznie miejsca gdzie kotek zrobi swoje niestety ale przykleja się i łopatka na pewno się przyda.wydajność jest na bardzo dobrym poziomie kociak zaakceptował no i istotne, że puderkowy miły zapaszek w 99 procentach zabija zapach kocich wizyt w kuwecie.


+
Zalety:
wydajny, dobra cena, nie klei się do kocich łapek, fajnie i delikatnie pachnie, tłumi zapachy kocich wizyt w kuwecie
-
Wady:
przykleja się do kuwety
Opinia dodana 02 września 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Ciekawy pomysł

Witam Państwa.

Do tej pory używałem żwirku firmy Benek, jednak mocno przyklejał się do kuwety, hałasował gdy mój kot Aux wchodził do kuwety i w niej kopał, prócz tego zbrylał się że tak powiem poprawnie ale nie dobrze, ponieważ bryły były duże i zbierało się połowe żwirku.

Zakup Eco plus to pierwszy i na pewno nie ostatni, niebawem kupię kilka worków następnego, ponieważ jako że kot lubi kopać ten żwirek pozwala na to jest grubszy co akurat mojemu kotu jak widzę pasuje taka opcja, ma w czym kopać i może kopać mocno a akurat to lubi.
Jeśli chodzi o toaletę faktycznie można wyżucać i nie ma z tym problemu.

Jak chodzi o sklep animalia.pl:
U konkurencji nie ma płacenia przelewem elektroniczny w w animalia.pl jest, w konkurencji strona internetowa dla mnie jest średnio czytelna w animalia.pl doskonała u konkurencji na wysyłkę musiał bym poczekać aż zaksięgują przelew, w animalia.pl paczkę dostałem na drugi dzień od złożenia zamówienia.

Wszystkiego dobrego życzę obsłudze sklepu oraz Państwu, którzy czytacie recenzje no i dużo zdrowia dla naszych kociaków oraz wiele radosnych dni z kotkiem na rękach.

Opinia dodana 09 sierpnia 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie