Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika niuska1992

Rodeo

Są świetne :) Mój pies obecnie szkoli się z tropienia i pracy na śladzie,na tych smakołykach nic nie omija.cena też fajna,warte uwagi.Świetna przekąska między posiłkami. psiakowi bardzo smakują, tak samo jak pozostałe przysmaki pedigree. Ciężko mojego pupila oderwać od nich.


+
Zalety:
cena
Opinia dodana 20 lipca 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bistrock

Moje psiaki uwielbiają te ciasteczka. Są one idealną nagrodą dla moich pupili. Zawsze gdy idziemy na spacer wraz z moimi psiakami muszę zabrać chociaż po jednym ciasteczku, gdyż One uwielbiają sobie je schrupać np. podczas odpoczynku w parku.


+
Zalety:
cena
zawartość opakowania
Opinia dodana 20 lipca 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Dentastix

Prócz tego, że smaczny i dba o zdrowe zęby psa, dodatkowo zapewnia świeży oddech. Przy okazji pies na chwilę "zajmuje" się sobą pochłonięty pałaszowaniem smakołyku.


+
Zalety:
cena

Pedigree Rodeo

Mój pies ma mega radochę, gdy rozwija ten smakołyk. Trzeba pamiętać, że producent zaleca spożycie 3-4sztuk w tygodniu. Gdy nadchodzi dzień gdy mogę dać Rodeo mojemu pupilowi, skacze on z radości. Produkt dostepny w większości sklepów, wydaje mi się, że smaczny dla psa, b sama nie próbowałam:) Pamiętajmy też, aby po tej przekąsce zapewnić psu dostęp do świeżej wody.


+
Zalety:
Cena
Opinia dodana 16 lipca 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Pedigree dentasitx

Polecam Pedigree DentaStix jest to idealna przekąska dla psa łącząca coś przyjemnego z czymś pożytecznym dla pupila. Dzięki Pedigree DentaStix znika nieprzyjemny zapach z pyska psiaka, a po dłuższym stosowaniu zauważa się znaczne zmniejszenie kamienia nazębnego.
Serdecznie polecam dla Waszych psiaków.


+
Zalety:
Cena
Zawartość opakowania
Opinia dodana 16 lipca 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)