Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika GrafM

Twarda skóra, kiepsko się układa. Najgorsza jest rozmiarówka. Totalna pomyłka. Pony jest za duże na konia który normalnie nosi cob/full. Zadziwiające jest to, że to jedyny nachrapnik pasujący zapięciem do BRa, a nijak ma się do jego jakości.


+
Zalety:
Ma odpowiednie zapięcia do BRa
-
Wady:
Słaba jakość, niewymiarowy.
Opinia dodana 05 lipca 2017.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo przystępna cena. Po zmianie z droższych witamin nie widać żadnego spadku w kondycji konia więc są równie dobre jak Chevinal,NAF czy D&H.
Żeby nie było tak kolorowo ma sztuczny zapach jabłka ( drażniący) i jest zbyt drobny więc opada na dno żłobu i może być łatwo wydmuchany przez wybredne konie.


+
Zalety:
Cena, odpowiednia ilośc witamin i dobra przyswajalność.
-
Wady:
Zbyt drobna konsystencja, sztuczny zapach.
Opinia dodana 20 kwietnia 2014.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetna pasza. Pachnąca, nie pyląca, chętnie zjadana przez konia. Efekty regularnego żywienia nie odbiegają od Baileysa.No i tańsza od tej w oryginalnym opakowaniu :)


+
Zalety:
Pięknie pachnie, super efekty, nie pyli, cena.
-
Wady:
Wiecej granulatu niż w oryginale.
Opinia dodana 20 kwietnia 2014.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (4 / 0)

Sieczka wygląda dobrze. Ładnie pachnie. Nie jest zbyt pylista. Niestety żadnego peletu w środku nie ma. Nie jestem w stanie stwierdzić czy długotrwałe podawanie zwiększa masę ciała ponieważ sieczka źle wpłynęła na trawienie konia (lekkie rozwolnienie) i ją odstawiłam. Notabene mój kopyciak ma żelazny żołądek więc radziła bym uważać z dawkowaniem tego produktu, wprowadzać go stopniowo i nie przesadzać z ilością.

Opinia dodana 01 lutego 2014.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie