Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika wawka7

Rewelacja!

Ponad dwa lata jak zaczęłam używać karmę Cavia Complete, może nie jest najtańsza ale najlepsza dla moich świnek! Jedzą aż im się uszy trzęsą :) Z miseczki znika wszystko i nie ma problemu z wybieraniem przez nie tylko niektórych ziarenek, poza tym karma zawiera również Vitaminę C, która się nie neutralizuje. Gorąco polecam!!! :) I dodam że w sklepie animalia jest zawsze w bardzo dobrej cenie :)

Opinia dodana 24 listopada 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super karma! Prośki zajadają aż im się uszy trzęsą! Na początku bałam się, że zakup 2,5 kilowej karmy nie był dobrym pomysłem, bo jakoś bez przekonania do niego podchodziły, a teraz znika wszystko z misek!! Polecam!

Opinia dodana 29 grudnia 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Sianko ginie w mgnienia oku :-) bardzo smakuje i bardzo ładnie pachnie, wygląda tak jakbym naprawdę sobie sama suszyła! Polecam! Rewelacja!!!!!! Czyste i nie ma żadnych niepotrzebnych odpadów :-)

Opinia dodana 27 grudnia 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Polecam gorąco! Naprawdę pomocne dla chorego zwierzątka. Podany jest dokładny opis jak przyrządzić zawiesinę, plus ogromny za możliwość wyboru co do gęstości papki, która oczywiście nie traci żadnych wartości. Dla mojej świnki i tak już było za późno ale cieszę się, że w tych ostatnich dniach mogła zjeść to co jej smakowało. Jeszcze raz polecam!

PS, tęsknię Rumunku... :-(

Opinia dodana 26 października 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)