Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Anonim

Dla koni z wiatrem we włosach i ogniem w kopytach

Bardzo wydajny magnez, starcza na pół roku. Wart polecenia dla wszystkich nadpobudliwych koni, uspokaja, wycisza, redukuje stres i pomaga zachować równowagę psychiczną. Pomimo, iż jest w formie proszku, jest chętnie zjadany przez mojego konia, gdyż aplikuje się go bardzo małą ilość. Systematycznie stosowany działa !!! Sprawdzony na kilku koniach !!!

Opinia dodana 19 listopada 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie

Biosol Orlinga Gelapony Arthro stosuję u swojej klaczy profilaktycznie 3-4 razy do roku przez 2 m-ce, w celu odżywienia i usprawnienia układu stawowego. W końcu aparat ruchu jest bardzo ważny, jeżeli nie najważniejszy u koni, dlatego uważam, że warto go wspomagać. Biosol posiada bogaty skład, a na tle innych podobnych produktów wypada korzystniej cenowo. W formie płynnej jest przez wiele koni, w tym mojego, chętniej przyjmowany. Obecnie w łatwej do odmierzenia porcji butelce.


+
Zalety:
bogaty skład, rozsądna cena, smakuje koniom bardziej niż proszek, butelka w zestawie z kubeczkiem - miarką
Opinia dodana 18 listopada 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Praktyczny ochraniacz transportowy

Bardzo praktyczny ochraniacz transportowy, sprawdza się w 100%, nie rozpina się, nie zsuwa, ma dużą możliwość regulacji zapięcia, dzięki zastosowanym elastycznym gumom sprawia, że pasuje dla każdego konia. Pomysłowe jest również zastosowanie torby na włosie, należy tylko zapleść ogon. Torba jest oczywiście odpinana, jeżeli komuś takie rozwiązanie nie przypadnie do gustu. Dla mnie najlepszy ochraniacz, jaki kiedykolwiek miałam. Gorąco polecam.


+
Zalety:
funkcjonalność, design, cena
Opinia dodana 18 listopada 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Wyjątkowo smaczne musli

Bardzo smaczne, lekkostrawne musli, pięknie pachnie, jeszcze lepiej smakuje. Z oczywistych rzeczy dobrze wpływa na głowę, gdyż nie zawiera owsa. Ma dobrą konsystencję, nie zbryla się, ani nie klei. Zdecydowanie można go stosować, żeby walczyć z nadwagą swojego konia. Z czystym sumieniem polecam!


+
Zalety:
aromat, smak, skład, wygląd, konsystencja, cena
-
Wady:
brak
Opinia dodana 18 listopada 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie