Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Omega Paw Scratch Box Everest  drapak z tektury na podstawie 43,2x19,1x18,4cm

Omega Paw Scratch Box Everest drapak z tektury na podstawie 43,2x19,1x18,4cm

 
Liczba ocen: 2, w tym 2 recenzje.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: SBE
W ofercie od 14 czerwca 2009
Cena sugerowana: 52,50 zł
Twoja cena: 47,50 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Drapak kartonowy Scratch Box jest inny niż wszystkie. Nie tylko koty uwielbiają zatapiać w nim swoje pazurki, to jeszcze całość została skropiona, naturalnym, organicznym wyciągiem z kocimiętki, aby jeszcze bardziej zainteresować kota tym wspaniałym drapaczkiem.

Drapak Scratch Box w wersji Everest zamontowano na solidnej plastikowej podstawie, dzięki czemu tekturowa powierzchnia do drapania jest ustawiona pod atrakcyjnym dla kota kątem
W podstawie znajdują się 3 duże otwory, a wewnątrz niej zabawka na sprężynce, którą dodatkowo koty mogą się bawić.
Kiedy drapaczka się zużyje, można ją uzupełnić kartonowym drapakiem Scratch Box lub kartonowym drapakiem z falistej tektury Ripple Board.

Rozmiar: 43,2cm x 19,1cm x 18,4cm

Produkt z kocimiętką drapak skropiony naturalnym, organicznym wyciągiem z kocimiętki przyciągnie uwagę Twojego kota na długo!

Drapak do uzupełniania - kiedy koty zdrapią całkowicie drapaczkę - wystarczy uzupełnić ją o nową, aby dobra zabawa nigdy się nie kończyła.

Świetny drapak, mój kot w czasie remontu, kiedy drapak był ukryty, sam go sobie wyciągnął, żeby podrapać. Nauczył się też, że do drapania służą kartony, co dla mnie jest na duży plus, bo mając do wyboru karton i kanapę wybiera teraz to pierwsze:) Na minus jedynie waga tego "przyrządu", bo czasem muszę mu go przytrzymać, czasem sam musi sobie poradzić kładąc się na przednią część, ale generalnie bardzo polecam.

Autor: almondova ( 88 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Scratch Box Everest - świetna podstawka na drapaczkę z zabawką

Kupiłem co prawda Scratch Box Everest z drapaczką typu Ripple Board - z tektury falistej, ale moje koty nie chciały jej drapać. Dopiero jak włożyłem do niego zwykłą drapkę Scratch Box z normalnej tektury - szaleństwo zaczęło się na dobre.
Ogromną zaletą tej podstawki jest fakt, że koty bez problemu wchodzą na nią i drapią ją z każdej strony. Widziałem drapanie w dół i drapanie w górę.
Nie jest zbyt duża, ale z pewnością zwiększa atrakcyjność prostej, małej drapaczki kartonowej. Na dywanie jest doskonale stabilna, ale na śliskiej podłodze może się przemieszczać, aczkolwiek kotom to niespecjalnie przeszkadza.
Zabawka w środku to dodatkowy bonus - piłeczka z dzwoneczkiem, na długiej sprężynce koty na pewno zaintryguje. Fajną cechą jest to, że można ją zdemontować, a do jaskini pod drapaczką można wrzucić smakołyk lub inną kocią zabawkę.


+
Zalety:
klasyczna drapka kartonowa najlepsza, podstawka zwiększa atrakcyjność i wygodę drapania
-
Wady:
nie jest za duża (aczkolwiek dla niektórych to nie będzie wadą), raczej dla dachowców i kociąt niż dla Maine Coone'a
Zdjęcia produktu:
Autor: Makonar ( 336 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 0 )

Dodatkowe informacje o Omega Paw Scratch Box Everest drapak z tektury na podstawie 43,2x19,1x18,4cm:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: