Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktNeko Flies Wymienna zabawka na lince  Katarantula 100 cm

Neko Flies Wymienna zabawka na lince Katarantula 100 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Firma Nekochan stworzyła unikalne, wysokiej jakości zabawki dla kotów.

Zabawki Neko Flies zostały zaprojektowane aby zapewnić kotom zabawę i rozrywkę, a jednocześnie są niezwykle wygodne do stosowania. Badania przeprowadzone przez firmę Nekochan wykazały duże zapotrzebowanie wśród właścicieli kotów na interaktywne zabawki dla kotów z wymiennymi elementami, wysokiej jakości, realistycznym wyglądzie, wysokiej odporności, bezpiecznych i intrygujących dla kotów.
Wszystkie nasze zabawki są unikalne, zaprojektowane tak, aby pobudzać zmysły naszych kotów.

W 2009 roku zabawki Neko Flies zdobyły bardzo prestiżową, międzynarodową nagrodę Editor's Choice Award popularnego amerykańskiego miesięcznika Cat Fancy.

Zabawki Neko Flies wyróżniają się wśród innych nie tylko unikalnym wyglądem, ale również inteligentnym zastosowaniem podstawowych elementów. Patyczki i zabawki są sprzedawane osobno, właściciele mogą kupić wybranej długości wędki (60 cm lub 25 cm) a do nich wybrać jedną lub kilka zabawek. Każda wędka zaopatrzona jest w metalową pętelkę, a nylonowe linki zabawek mają metalowe karabińczyki, umożliwiające łatwą zamianę zabawki.
Teraz możesz w prosty sposób zamienić zabawkę kiedy kotu się znudzi i wymienić ją na inną. Możesz regularnie zmieniać zabawki aby kot nigdy nie stracił zainteresowania i ciągle miał coś nowego. Nylonowe linki są bardzo odporne na gryzienie, a metalowe końcówki na wędce oraz karabińczyk zapobiegają zerwaniu zabawki z wędki podczas zabawy.Zobacz wszystkie nasze zabawki, z pewnością znajdziesz tu wiele produktów, które zainteresują Twojego kota.

Katarantula: wijący, skręcający, realistycznie wyglądający pająk z sześcioma przebierającymi odnóżami.

Nasza katarantula oferuje kotu możliwość schwytania "prawdziwego"" pająka jak tylko najdzie go na to ochota.
Zarzucanie zabawki pod meble oferuje idealne kryjówki dla pająka, które na pewno zachęcą kota do zabawy.
Długość linki nylonowej 100 cm z karabińczykiem dla łatwego montażu i demontażu na wędce.
Wykonany z odpornych syntetycznych materiałów.
Długość zabawki (bez odnóży) ok 3.5 cm

Koty to wybredne, inteligentne zwierzęta, których uwagę jest bardzo łatwo rozproszyć. Posiadanie dużej kolekcji unikalnych zabawek zapewni iż będzie on w pełni zaabsorbowany zabawą przez wiele godzin podczas zabawy.

Posłuchaj co mówią koty o swoich potrzebach:

Chiquita (wybredna kotka) powiedziała: "aby zdobyć moje zainteresowanie, zabawka musi naśladować wygląd i wrażenie prawdziwych stworzeń oraz być wykonana z wysokiej jakości materiałów."

Timmy (hałaśliwy kocur) powiedział: "musi być solidna, aby wystarczyła na długo."

Bubba (nieśmiały kotek) powiedział: "musi być bezpieczna i bez ostrych i twardych krawędzi, które mogłyby mnie wystraszyć."

Neko (zabawowy kot) dodał: "dokładnie! Musi mieć to wszystko i jeszcze więcej zabawy abyśmy zawsze chcieli się nią bawić!"

Nekochan posłuchała tych wskazówek, co pomogło stworzyć najlepsze zabawki dla kotów i ich właścicieli. Zachwycisz swojego kota tą bezpieczną, wytrzymałą zabawką, która zachowuje się jak prawdziwa, a to koty lubią ponad wszystko.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: