Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Natural Greatness Renal Care puszka dla psa  niewydolność nerek 400g

Natural Greatness Renal Care puszka dla psa niewydolność nerek 400g PROMOCJA

 
Ten produkt nie ma jeszcze oceny.
» Oceń produkt
 
Id: NGD400013
Opakowanie zbiorcze: 6 szt.
W ofercie od 10 lipca 2020
Cena sugerowana: 16,99 zł
Cena bez rabatu: 14,69 zł
Promocja: rabat 7 %
Cena promocyjna: 13,66 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Renal Care Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów.

Wskazania:
Mokra karma opracowana z myślą o młodych i dorosłych psach wszystkich ras z przewlekłą chorobą nerek (PChN), które potrzebują diety powodującej zmniejszone spożycie białka i fosforu.

Przeciwskazania:
Produktu nie należy podawać psom ciężarnym lub karmiącym, szczeniętom i psom z niewydolnością wątroby wywołaną wydzielaniem żółci.


Opracowując nasze weterynaryjne diety lecznicze zastosowaliśmy odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebną do pokrycia zapotrzebowania pacjentów z określonymi chorobami, a pozbyliśmy się tych, które są niewskazane przy danych zaburzeniach oraz zwiększyliśmy ilość tych najpotrzebniejszych do wyleczenia choroby.
Lecznicze diety weterynaryjne nie zawierają leków jako takich, dlatego ich podawanie nie jest równoznaczne z leczeniem, jednak prawdą jest, że lekarze weterynarii powinni ordynować takie diety, a także kontrolować postępy pacjenta pod wpływem działania pokarmu.
Ten ostatni punkt jest szczególnie istotny, ponieważ diety weterynaryjne można podawać wyłącznie zwierzętom chorym po postawieniu prawidłowego rozpoznania choroby.
Pod tym względem należy zachować takie same środki ostrożności przy stosowaniu tych diet, jak przy podawaniu leków, ponieważ przykładowo: dieta o zmniejszonej zawartości białka przeznaczona dla psów z niewydolnością nerek będzie szkodliwa dla szczenięcia.

Dlatego należy pamiętać, że tych diet nie podaje się na stałe i nie można ich traktować jako „suplementu” mającego poprawić ogólną kondycję zdrowotną zwierzęcia, zwłaszcza jeśli jest ona dobra.

Wszystkie diety weterynaryjne Natural Greatness stworzono bez dodatku zbóż i glutenu, aby zminimalizować obciążenie jelit (alergia pokarmowa, nietolerancja pokarmowa, mykotoksyny, itp.). Założenie diety „bezzbożowej” pozwala na zmniejszenie pracy przewodu pokarmowego, ułatwia trawienie, a przez to optymalizuje swoiste działania terapeutyczne każdej z diet leczniczych.

Oto główne cechy charakterystyczne weterynaryjnych diet leczniczych Natural Greatness Renal Care (pies i kot):

- dzięki ograniczeniu zawartości białka na rzecz zwiększonej jego jakości dieta pomaga ograniczyć zakwaszanie metaboliczne, co poprawia czynność nerek. Co więcej, zmniejsza się też wytwarzanie mediatorów zapalenia. Jednocześnie białko wysokiej jakości pokrywa zapotrzebowanie żywieniowe psa lub kota, przez co nie dochodzi u niego do utraty masy mięśniowej.
- ograniczyliśmy też zawartość fosforu w naszych dietach weterynaryjnych, co ma na celu złagodzić hiperfosfatemię sprzyjającą rozwojowi wtórnej nerkowej nadczynności przytarczyc oraz nasilającą postęp nefropatii poprzez wywołanie zaniku kanalików nerkowych i pobudzanie włóknienia nerek.
- olej z łososia ma działanie ochronne dla nerek.
- dodatek dużej ilości witamin z grupy B kompensujący ich utratę

Skład:

Wołowina (mięso, serce i płuca) (22%), kurczak (serce i tłuszcz) (20%), bulion, ziemniaki (10%), związki mineralne (1%), olej z łososia (0,5%), cytrynian potasu (0,1%).


Analiza:

białko 5,4%, tłuszcz 10%, popiół surowy 2%, włókno surowe 0,5%, wilgotność 76%, wapń0,16%, fosfor 0,10%, sód 0,15%, potas 0,24%, magnez 0,004%, miedź 2 mg, kw. tłuszczowe Omega 3 0,2%, kw. tłuszczowe Omega 6 2%, wit. D3 350 j.m., energia metaboliczna: 125 kcal/kg
Dodatki na 1kg:
wit. A 3000 j.m., wit. D3 200 j.m., kwas foliowy 0,35 mg, biotyna 300 mg, chlorek choliny 1200 mg, cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, jod 0,75 mg, miedź 1,25 mg, niacyna 15 mg, wit. B1 10 mg, wit. B2 6 mg, wit. B6 2 mg, wit. B12 75 mg, wit. E 20 mg

Ten produkt podaje się do 6 miesięcy. Przed wydłużeniem czasu trwania tej diety należy się skonsultować z lekarzem weterynarii.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: