Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktNatural Greatness Puszka dla kotów  ryba oceaniczna 70g

Natural Greatness Puszka dla kotów ryba oceaniczna 70g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Natural Greatness to w 100% naturalna karma uzupełniająca dla dorosłych kotów. Zawiera tylko i wyłącznie składniki podane na opakowaniu.

Te puszki klasy Super Premium nie zawierają żadnych dodatków, produktów ubocznych, produktów pochodnych oraz wypełniaczy.

Skład:

Sardynka 43%, leszcz morski 29%, wywar rybny 27%, Ryż 1%


Analiza:

Białko 13,37%
Popiół 2,06%
Tłuszcz 4,78%
Wilgotność 76,62%
Włókno 0,12%

Małym kotom podawać do 1 puszki dziennie. Średnim kotom do 2 puszek. Dużym kotom do 3 puszek.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: