Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktMollichaff Hoofkind  słoma owsiana, lucerna i biotyna 15kg

Mollichaff Hoofkind słoma owsiana, lucerna i biotyna 15kg

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Sieczka Hoofkind to kompletna oparta na włóknie skoncentrowana pasza stworzona z myślą o koniach i kucach skłonnych do ochwatu. Ta smakowita mieszanka zawiera słomę owsianą, lucernę, pelety włókna, olej sojowy, witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, antyoksydanty i terapeutyczny poziom biotyny. Sieczka ta posiada niski poziom skrobi i cukru, wysoki poziom włókna i nie zawiera ziaren zbóż.

Sieczka Hoofkind dostarcza niskiego poziomu lecz wysokiej jakości białka, zapewnia ograniczoną ilość kalorii, gwarantuje kontrolowaną energię z wysokiej jakości włókna strawnego i ze składników pochodzących z olei roślinnych. Te właściwości powodują, że sieczka ta jest idealną nie tylko dla koni skłonnych do ochwatu ale też dla koni pobudliwych.

Sieczka Hoofkind posiada szerokie spektrum witamin i minerałów dlatego dodatkowa suplementacja nie jest potrzebna jeżeli podajemy zalecaną dawkę. Dodatkowo powinno być podawane wysokiej jakości siano. Do sieczki dodano terapeutyczny poziom biotyny. Niezależne badania naukowe pokazały, że dodatek 15 mg dziennie biotyny w diecie zwiększa wskaźnik wzrostu i twardości kopyta. Sieczka Hoofkind została stworzona tak aby zapewnić taki poziom biotyny.

Analiza:

Białko 5,5-6,0%
Biotyna 6,0 mg/kg
Cukry 6-8%
Cynk 100 mg/kg
Energia strawna 9,0 MJ/kg
Fosfor 0,3%
Jod 1,0 mg/kg
Kobalt 0,20mg/kg
Magnez 3,2 g/kg
Mangan 100 mg/kg
Miedź 35 mg/kg
Popiół 8,5%
Potas 1,2%
Selen 0,36 mg/kg
Skrobia 2,7%
Sód 0,15%
Tłuszcz 7,5%
Wapno 1,0%
Wilgotność 16%
Witamina A 11,250 iu/kg
Witamina B1 15 mg/kg
Witamina B2 10mg/kg
Witamina D 1,150 iu/kg
Witamina E 100 mg/kg
Włókno 28%
Żelazo 100 mg/kg

Waga konia ok 200kg - 1kg sieczki Hoofkind dziennie, 300kg - 1,5kg sieczki, 400kg - 2kg sieczki, 500kg- 2,5kg sieczki, 600kg - 3kg sieczki Hoofkind dziennie

Bardzo dobra jakość, nie pyli się, smakuje koniom, duży plus za skład. Ładnie pachnie. Świetna do mieszania z owsem czy musli. Ma odpowiednią wilgotność.

Autor: demoo ( 31 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Sieczka ma ładny wygląd, jest bardzo miękka i prześlicznie pachnie. Podaję ją mojemu koniowi ze względu na problemy trawienne, nadpobudliwość oraz problemy z nadwagą. Sprawdza się rewelacyjnie, koń jest spokojny, lepiej wygląda, a na jazdach nie brakuje mu sił. Dużą zaletą sieczki jest brak konieczności dodatkowej suplementacji ze względu na zawartość witamin i minerałów - zarówno z praktycznego, jak i z ekonomicznego punktu widzenia.


+
Zalety:
ślicznie pachnie, apetyczna, brak konieczności dodatkowej suplementacji
Autor: marcjannaraczka ( 4 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: