Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktMiamor Multipak Vitaldrink napój dla kota 5+1 GRATIS  z kaczką, z tuńczykiem i z kurczakiem 6x135ml

Miamor Multipak Vitaldrink napój dla kota 5+1 GRATIS z kaczką, z tuńczykiem i z kurczakiem 6x135ml PROMOCJA

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wyjątkowy napój dla kotów! Teraz w promocyjnym wielopaku: 5+1 GRATIS! Zapasy ograniczone.

Jedyny w swoim rodzaju prawdziwy napój dla kotów. Zdrowy i lekkostrawny. Oparty o bulion z mięsa lub ryb. Doskonały do podawania jako przysmak, dosmaczania suchej lub mokrej karmy lub jako uzupełnienie codziennej diety kota w niezbędne dla pracy organizmu płyny.

Najważniejsze cechy:
- napój dla kotów z najdrobniejszymi kąskami ryby i mięsa.
- motywuje koty do częstszego picia.
- zapobiega problemom związanych z niedoborem płynów.

Opakowanie promocyjne wielopak zawiera 6 butelek, po 2 z każdego smaku:
- z kurczakiem
- z kaczką
- z tuńczykiem

Czym grozi brak płynu?
Jeśli wystarczająca ilość płynu nie zostanie przyswojona, koty są bardziej podatne na wystąpienie schorzeń dolnych dróg moczowych (kamienie moczowe). Jest to szczególnie ryzykowane w przypadku kotów jedzących głównie lub wyłącznie suchą karmę. Miamor Vital pomaga zniwelować potencjalny problem swoim wyjątkowym smakiem, zachęcając koty do picia większej ilości płynów.

Zalecenia podawania:
Rozdzielić zawartość puszki na 3-4 porcje serwowane w ciągu 2 dni.
W przypadku karmienia kota wyłącznie suchą karmą, zawartość puszki odpowiada dziennemu zapotrzebowania w płyny.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: