Equine America Bit & Mouth Balm for Horses balsam na kąciki pyska 14g

Zdjęcie Equine America Bit & Mouth Balm for Horses balsam na kąciki pyska  14g
14-16 dni
(0)
29,50 zł
Opis produktu

Equine America Bit & Mouth Balm pomaga nawilżyć oraz chronić przesuszoną i delikatną skórę końskiego pyska, szczególnie w kącikach warg, zmarszczkach tworzących się w okolicy kiełzna, ale także wewnętrznej części warg, przy dziąsłach i na języku. Preparat zapobiega pękaniu kącików, wzmacnia i pielęgnuje skórę.

Balsam przygotowano wyłącznie na bazie naturalnych składników, które poprawiają akceptację wędzidła i sprawiają, że koń chętniej je przyjmuje. Większy komfort w pysku sprawia, że koń staje się bardziej rozluźniony i zadowolony, chętniej i szybciej odpowiada na pomoce.

Bit & Mouth Balm można stosować u młodych koni w trakcie zajeżdżania, aby ułatwić im przyjęcie kiełzna.

Produkt dozwolony przez FEI do użytku dla koni startujących w zawodach.

Skład

Skład:

Masło shea, masło z mango, olej abisyński, olej z tunga molukański (orzech kukui), olejek moringa, olejek z awokado, olejek jojoba, olejek kokosowy, wosk pszczeli, olej z pestek winogron, olejek z mięty pieprzowej.

Dawkowanie

Nałożyć szczodrze na kąciki pyska oraz w razie potrzeby na wędzidło.

Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(
Dodatkowe informacje
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:


Twój e-mail: