Equilibrium Therapy Magnetic Chaps ochraniacze magnetyczne 2 szt.

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
Opis produktu

Equilibrium Therapy Magnetic Chaps w najnowszej, udoskonalonej wersji to elegancko prezentujące się, miękkie i niezwykle wygodne, nie krępujące ruchów magnetyczne ochraniacze stajenne.

Zalecane dla koni cierpiących na schorzenia stawów, artretyzm, lub tych, które są w okresie rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych aparatu ruchu.
Są doskonałym wsparciem dla koni z problemami ścięgnowymi, nakostniakami, zwyrodnieniami trzeszczek czy chrząstek stawowych, cierpiących na opoje czy obrzęki zastoinowe. Pomagają przyspieszyć leczenie w przypadku uderzeń, naciągnięć, skaleczeń czy innych kontuzji tzw. padokowych.

Każda para ochraniaczy wyposażona jest w cztery sztuki silnych magnesów VITAflex o przeznaczeniu medycznym.
Są one mocowane na rzepy i mogą być umieszczone w dowolnie wybranym miejscu ochraniacza - dokładnie tam, gdzie dany koń tego potrzebuje: przy trzeszczkach, wzdłuż ścięgna zginacza, mięśnia międzykostnego, w pobliżu opojów czy obrzęków. Jest to ogromnym atutem produktu i przewagą wobec ochraniaczy, które mają magnesy fabrycznie wszyte w materiał.
Do prania magnesy można usunąć, dzięki czemu bardzo długo zachowują one swoje właściwości (istnieje możliwość dokupienia wymiennych lub dodatkowych magnesów do ochraniaczy).

Ochraniacze zaleca się używać na noc do boksu, ale w razie zapotrzebowania mogą być zakładane również na cały dzień.
Pasują zarówno na przednie, jak i na tylne nogi.

2-letnia gwarancja producenta!

Ochraniacze są sprzedawane w parach i dostarczane w bardzo solidnej sportowej torbie zapinanej na suwak, z usztywnianym dnem i wewnętrzną przegródka na przechowywanie magnesów.

Therapy Magnetic Chaps mogą być prane w pralce.

Kolor szary z lekkim metalicznym połyskiem. Czerwone skórzane patki z logo.

RozmiarObwód nadpęciaWysokość
S18 - 20 cm37 cm
M20 - 22 cm38,5 cm
L22 - 24 cm40,5 cm
XL24 - 26 cm42 cm


Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(
Dodatkowe informacje o Equilibrium Therapy Magnetic Chaps ochraniacze magnetyczne 2 szt.:
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 12zł w Warszawie, 13zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:


Twój e-mail: