Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktLe Salon Essentials zgrzebło dwustronne Combo duże do wyczesywania dla psa 15,5 x 8,5 cm

Le Salon Essentials zgrzebło dwustronne Combo duże do wyczesywania dla psa 15,5 x 8,5 cm OUTLET

 
Ten produkt nie ma jeszcze oceny.
» Oceń produkt
 
Id: 104-91234
W ofercie od 20 lutego 2014
Cena sugerowana: 65,00 zł
Cena bez rabatu: 60,00 zł
OUTLET: rabat 20 %
Cena promocyjna: 48,00 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Produkty do pielęgnacji sierści Le Salon Essentials oferują pełen zakres narzędzi i akcesoriów groomerskich. Wybierz z pośród szerokiego asortymentu szczotek, grzebieni i akcesoriów groomerskich dostępnych w wielu typach i rozmiarach.

Podwójne dwustronne zgrzebło wyposażone w metalowe ząbki w jednym rządku oraz ostrza do wyczesywania martwej sierści z drugiej strony. Specjalnie zaprojektowane do długiej oraz podwójnej długości sierści, zgrzebło Combo dokładnie dosięga w głąb sierści dla maksymalnej wydajności podczas szczotkowania.

Zalecane dla długiej sierści oraz podwójnej sierści.

Ten specjalistyczny "furminator" to wyjątkowo precyzyjne narzędzie, do dokładnego i delikatnego zarazem wyczesywania martwej sierści oraz zbędnej warstwy podszerstka. Pozwala na łatwe i szybkie usunięcie martwej sierści oraz skuteczną eliminację problemu linienia kotów.

Zgrzebło jednorzędowe do podszerstka zawiera 15 metalowych ząbków ułożonych w rządku. To specjalistyczne narzędzie pozwala na poluzowanie gęstej sierści podszerstka oraz usuwanie martwych włosów poprzez regularne szczotkowanie.

Regularna pielęgnacja sierści pozwala na równomierne rozmieszczenie na niej naturalnej warstewki tłuszczu, co nadaje włosom połysk i elastyczność.

Wymiary: 15,5 x 8,5 cm
Długość ząbków 2 cm.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: